גלגלצ: התוכניות שאתם חייבים להכיר

תוכניות בגלגלצ

גלגלצ היא אחת מתחנות הרדיו הפופולריות ביותר במדינה ולא בכדי. אחרי הכל היא מציעה מוזיקה מצוינת לאורך כל שעות היום ובמהלך כל השבוע, בהגשה של מיטב השדרים ועריכה של עורכים מוסיקליים מצוינים. יחד עם זאת, רובינו מאזינים לתחנה הזו כדרך אגב ולא באמת מכירים את התוכניות השונות ואת התוכן הנפלא שהן מציעות וזה בהחלט חבל, שכן היכרות כזו יכולה לאפשר לכל אחד מאיתנו להגיע בדיוק לתכנים הכי מתאימים ורלוונטיים עבורנו. לשם כך אנו רוצים להכיר לכם כמה תוכניות מצוינות שאפשר לשמוע בתחנה, כדי שתוכלו לדעת מתי הכי כדאי להיערך ולפתוח את הרדיו מראש.

אביעד רוזנבוים

במשך שנים ארוכות היה אביעד רוזנבוים אחד מהעורכים המוסיקליים המובילים של התחנה, שאף זיהה עשרות להיטים גדולים עוד בטרם פרצו לחיינו והביא אותם לקדמת הבמה. במשך שנים הייתם יכולים למצוא אותו בעיקר מאחורי הקלעים, ולאחרונה אתם יכולים להנות מהידע המוסיקלי הנרחב שלו גם בתוכנית בהגשתו בכל מוצאי שבת בין 22:00 ל -23:00. אגב, אם אין לכם אפשרות להאזין דרך מקליט רדיו, אתם יכולים תמיד להאזין לגלגלצ אונליין דרך המחשב או הסמארטפון שלכם מכל מקום ובכל רגע.

קולות החיילים

מדובר באחת מהתוכניות המומלצות והוותיקות ביותר בתחנה המשודרת מזה שנים ארוכות. כיום אחראית על העריכה דנה יצחק ולרוב המגישה היא שיר מאיר. התוכנית מביאה מדי יום את בחירות החיילים מיחידות שונות וכוללת גם הקדשות אישיות מדי פעם. ככל הנראה מדובר בנוסחה ישראלית מנצחת ואין מרגש יותר מחיבור למיטב בנינו ובנותינו דרך מוסיקה איכותית שהם בוחרים בעצמם.

מדינה בדרך עם עומר גפן

כל ישראלי יודע שאחד החלקים המאתגרים יותר במהלך היום הוא שעות הבוקר, אז צריך לארגן את הילדים במהירות ולפזר אותם במסגרות וכמובן להגיע בהקדם לעבודה, כשהפקקים הם כמעט תמיד חלק בלתי נפרד מהחוויה. למרבה המזל, התוכנית הנפלאה הזו נמצאת שם כדי לעזור, והשירים שנעמה הדסי עורכת ברגישות והקפדה, עושים תמיד עבודה מצוינת ועוזרים להוריד הילוך ולצלוח את הדרך באופן רגוע ונעים. כל זה בהגשה נעימה ואינטליגנטית של עומר גפן. כל בוקר בין 07:00 ל-09:00.

שתיקת הכבישים עם אביב קזוש

מי שעובד בנהיגה בשעות הלילה, יודע שהקסם האמיתי של הרדיו קורה בעיקר בשעות הקטנות, והתוכנית הזאת בהחלט מראה שזה ככה. בכל ראשון עד רביעי בין 00:00 ל-02:00, אביב קזוש מגיש מוסיקה נפלאה שהיא הרבה פחות גלגלצית במהותה. אם אתם אוהבים להיחשף לסגנונות חדשים, להכיר זמרים וזמרות מבטיחים בתחילת דרכם ולהיחשף לסוגי מוסיקה שעוד לא הכרתם, אתם בהחלט תהנו משתיקת הכבישים.

התכנית של עברי לידר

בכל רביעי בין השעות 22:00 ל-00:00, הזמר הפופולרי עברי לידר מגיש את השירים שהוא הכי אוהב. לידר הוא אחד הזמרים המצליחים והאהובים בישראל, וכיאה לאמן שעוסק במוזיקה כמעט 24/7, הוא מכיר סגנונות מוסיקליים מעניינים במיוחד וזמרים שווה להתוודע אליהם ושלא ממש פשוט להגיע אליהם לבד. את כל זה הוא עושה בצורה נעימה ביותר שרק עושה חשק לעוד – מומלץ מאד להאזין לפחות פעם אחת, אחר כך יש סיכוי לא רע שתחזרו שוב ושוב.

יואב קוטנר ואורלי יניב

לבסוף, בכל ראשון עד רביעי 21:00 ל-22:00, תוכלו ליהנות מהתוכנית המצוינת של יואב קוטנר ואורלי יניב. תוכנית מעולה למיטיבי לכת שאוהבים לרדת לדקויות ולשמוע את הסיפורים והאנקדטות הכי מעניינות מאחורי שירים אהובים ואמנים פופולריים.

האזנה נעימה!