נמאס לכם לשמוע מוזיקה ברדיו? אלו התוכניות המומלצות שלנו

תוכניות רדיו מומלצות

הרדיו היה בראשית דרכו פורץ דרך וחדשני. הוא אפשר למעשה להפיץ מידע באופן מידי להמוני אנשים בו זמנית. כבר מראשיתו, התקבעו בשידורי הרדיו שני סוגים עיקריים של תכנים שניתן לכנות בהכללה גסה 'מוזיקה' ו'דיבורים'. לרדיו הייתה השפעה מכרעת על ז'אנרים מוזיקליים כגון הג'אז, הבלוז, הרוק, הדיסקו ועוד. הסוג השני של התוכן, הדיבור, היה משמעותי מאד לתרבות, לפוליטיקה ואפילו לדת. דרך הרדיו אנשים התעדכנו על העולם, שמעו נאומים של מנהיגים ואפילו תפילות של אנשי דת.

בתקופת הרשתות החברתיות והיוטיוב, נדחק הרדיו עד כדי כך שרבים מאזינים לו רק במכונית או באופן אקראי מידי פעם. בשל כך, יותר נוח תמיד להאזין למוזיקה. במאמר הזה אנחנו רוצים להציע לכם להאזין לתוכניות איכותיות ברדיו. תוכניות ששווה לפתוח בשבילם במיוחד את המכשיר, אפילו אם אתם נמצאים בבית.

משפחה גרעינית

את התוכנית מגישים תמיד שניים מהדמויות הבאות: אברי גלעד, שרון קנטור, ג'קי לוי ועינת נתן. כל אחד ואחת מהן מביאות מטען אישי ויכולות נדירות של עניין ורגישות. נושא המשפחה נדחק לעיתים לשולי השיח כאשר פוליטיקה, כלכלה או נושאי חוץ מקבלים הרבה זמן אוויר. הרביעיה הזו מצליחה להחזיר למרכז השיח את הנושאים שבאמת משפיעים על חיי היום יום שלנו. מגוון הנושאים רחב וזווית הראיה תמיד מפתיעה. יכולים להופיע בתוכנית מומחים לפוריות, מורים, הורים או אחרים ולדון במגוון סוגיות: החל מחינוך, דרך בעיות רפואיות ועד ההשפעה של חיות מחמד על יכולת הריכוז של ילדים. התוכנית משודרת בגלי צה"ל בימים א – ד בין 14:00 ל 14:54

תוכניות רדיו מומלצות

תוכנית הבוקר של טל ברמן ואביעד קיסוס

זוהי תוכנית בוקר שמאד כיף להאזין לה. היא מתבססת על שניים מהמגישים ואנשי התקשורת הכי מנוסים בישראל – אביעד קיסוס וטל ברמן. התוכנית משלבת ומאזנת בין נושאים רבים ופינות שונות כאשר הכל מתובל בהומור שנון שלעיתים הוא מצחיק עד דמעות ולעיתים מספק ביקורת סאטירית על ענייני היום. בתוכנית יש פינות קבועות למתכונים – מאת לניאדו תירוש, וטיפים לגידול ילדים מאת עינת נתן. ניתן להאזין לתוכנית ב99FM כל בוקר מ07:00 עד

התוכנית של טייכר וזרחוביץ'

שון טייכר ורון זרחוביץ' התחילו את דרכם המשותפת כבר ב2005 עם התוכנית הלילית 'ציפורי לילה מנקרות'. תכניתם ב102FM היא פשוט תענוג של הומור משובח וחיקויים משעשעים. בין הדמויות המוכרות שזכו לחיקוי: ננסי ברנדס, גיא פלג, אייל ברקוביץ', חיים סבן ויגאל שילון. בתוכנית שזורות גם פינות רבות, כולן שנונות ומצחיקות. הזכורות שבהן: זרחוביץ' חוזר בתשובה בדמות שקיימת גם ב'ארץ נהדרת'; 'שירים שהשזאם לא מזהה' בהגשת 'דובי לנץ' ודמויות רבות מגולמות על ידי השחקנית והקומיקאית ליאת הר לב.

התכנית משודרת חמישה ימים בשבוע – א' – ה' בין 16:00 ל18:00