אם בעבר הלא רחוק נדרש היה להגיע לשגרירות הודו בישראל לטובת הוצאת ויזה, כיום באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום ניתן לקצר את ההליך ולקבל את הוויזה – מבלי לצאת מהבית. איך זה עובד? על כך – במדריך הבא.

מתכננים לטוס להודו בקרוב? ובכן, זה הזמן להוציא ויזה אונליין

זה לא סוד שהודו נחשבת לאחד היעדים האהובים ביותר ע"י מטיילים ישראלים, ולא בכדי. מדובר בתת יבשת המציעה שפע של אטרקציות, נופים, אנשים מכל העולם וכמובן מנוחה ורוגע – מצרכים נדירים והכרחיים מאוד בעידן שבו רבים מאיתנו לא מוצאים זמן לעצמנו. בנוסף, בשנתיים האחרונות החלו להפעיל קווים ישירים ליעדים מובילים כמו גואה ודלהי ולכן יותר ויותר ישראלים מתכננים כיצד הם מגיעים לתקופה קצרה או ארוכה להודו. אם גם אתם מתכננים לטוס בקרוב, חשוב שתדעו כי כיום ניתן להוציא ויזה אלקטרונית במהירות וללא צורך לצאת מהבית, בניגוד לזמנים שבהם נדרש היה לתאם תור מראש לשגרירות הודו בישראל, לחכות בתור ולמלא את הטפסים באופן שלא רק מבזבז את הזמן אלא גם חושף אתכם לטעויות שעלולות להוביל לעיכוב בקבלת הוויזה. כידוע, הכניסה לוויזה מותנית בוויזה בתוקף. הוויזה מאפשרת לשהות בהודו עד ל 90 יום באופן רציף, ולאחר מכן לצאת מהמדינה. עם זאת, הוויזה מאפשרת להיכנס למדינה במהלך השנה בכל זמן, כאמור עם הגבלת זמן של עד 90 יום. באתר https://visa-india.co.il/ תוכלו לקבל את כל המידע לגבי הוצאת ויזה אלקטרונית כמו גם לבצע את ההליך, באופן קל פשוט ומהיר במיוחד.

לא עוד התרוצצויות לשגרירות: היום מוציאים ויזה להודו באינטרנט

מה חשוב לדעת רגע לפני קבלת הוויזה?

על מנת להיכנס להודו למטרות טיול או עסקים אתם נדרשים להוציא ויזה אלקטרונית אותה ניתן לקבל במידה ואתם מחזיקים בדרכון ישראלי בתוקף – עד חצי שנה מרגע ההגעה למדינה. מאחר ומילוי הפרטים מתבצע אונליין, בדקו היטב כי הפרטים אותם אתם רושמים מדויקים, וכי יש ברשותכם תמונת פספורט עדכנית. בנוסף, במידה וביקרתם בהודו בעבר חשוב לציין זאת במעמד מילוי הטופס מאחר ומדובר בדרישת סף של הרשויות. שימו לב כי את הטופס נדרש להגיש באתר בפרק זמן של לפחות חמישה ימים טרם הטיסה, וזאת בכדי להבטיח כי תוכלו להיכנס למדינה באופן חוקי וללא עיכובים. כאמור, מיד לאחר מילוי הטפסים ניתן לקבל את הוויזה בפרק זמן של בין 48 שעות ועד חמישה ימים, כאשר נדרש להדפיס את הוויזה לטובת העתק, כך שאם תבחרו לצאת מהמדינה ולחזור ובהתאם לכך גם להציג את המסמכים – תוכלו לעשות זאת באופן קל ופשוט. מאחר והגוף היחיד בישראל שאמון על הנושא של הוצאת ויזה אל מול השגרירות היא חברת ש.מ אשרות, תוכלו להימנע מהוצאה של כספים נוספים בעקבות עמלות ובמקום זאת להשקיע את הכסף בהליך קצר ועם תמיכה מלאה מצד נציגי שירות שזמינים בעבורכם לכל אורך הדרך, החל ממילוי הפרטים ועד שליחת הוויזה.

הדרך המהירה ביותר לקבלת ויזה

האפשרות של לגשת לשגרירות הודו בישראל אכן קיימת, אולם לאור הביקוש העצום מצד ישראלים שרוצים להגיע לבקר במדינה כמו גם הצורך לצאת מהבית, לאתר חנייה ולהמתין עד לקבלת השירות הופך את הנושא למסורבל ומורכב. במקום זה מומלץ להיכנס אותו הצגנו לכם בתחילת המדריך לטובת הוצאת ויזה אלקטרונית באופן נגיש מהבית, ובכך לקצר את ההליך באופן משמעותי. עשרות אלפי ישראלים כבר דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה כתוצאה מהשירות כמו גם מהסיוע מצד אנשי המקצוע המובילים בישראל.