פורטל איך גדלת נחשב לאחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב הורים, וזאת בשל הידע כמו גם הכלים שמספקים להורים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה באופן נגיש ומקיף. כל מה שרציתם לדעת אודות אחד האתרים הגדולים בישראל – במדריך הבא.

איך גדלת: הבית של הורים בישראל, בלחיצת כפתור

אין ספק כי המיומנות ההורית היא מיומנת נרכשת. בעבור הורים רבים, ההתמודדות מול תינוקות, פעוטות ילדי גן ועד לבני נוער מובילה לא פעם לתחושות קשות של כישלון, בשל חוסר היכולת לספק לילדים את המערך ההורי הטוב ביותר. אם בעבר המידע בעבור גידול ילדים ובני נוער היה מצומצם למדי, כיום באמצעות אתרים מתמחים ניתן לקבל מידע נגיש כמו גם כלים אותם מעניקים מיטב המומחים בתחום. אחד האתרים המובילים בישראל בתחום של הורות הוא פורטל איך גדלת. מדובר באתר שהוקם ע"י עמותת גושן, כאשר ע"פ מקימי האתר המטרה היא לספק להורים כלים וידע במגוון תחומים. מדובר בפורטל שמתעדכן בכל עת במאות מאמרים, ועל כן מדובר באתר שזוכה לפופולאריות עצומה בקרב הורים. כאתר מקצועי שחרט על דגלו את הנגשת המידע לציבור ההורים, אין ספק כי מדובר בבשורה אמיתית שיכולה לסייע לכם מאוד בתהליך ההורות שכידוע מהווה את התפקיד החשוב והקשה ביותר. אם אתם חשים כי אתם לא מצליחים להביא את עצמכם לידי ביטוי בתור הורים או נתקלים בקשיים, זה הזמן להצטרף לקהילה ההולכת וצומחת של האתר שמהווה בעבורכם מקום פרטי

"איך גדלת": מדוע מדובר באתר פופולארי בקרב הורים?

מה תוכלו למצוא באתר?

כהורים, יש לכם בוודאי לא מעט שאלות ותהיות. בכדי שתוכלו להתמודד עם האתגרים כמו גם הקשיים שנלווים לכל הורה, רצוי להיכנס לאתר ולבחון את הקטגוריות השונות אותן ניתן להתאים ע"פ הגיל של הילדים. בכל קטגוריה יש מאמרים, טיפים ואפילו אפשרות ליצור קשר עם אנשי מקצוע, החל מאיך להתמודד עם טראומות אצל ילדים ועד הורות בזמן לחימה ומשבר בטחוני. מאחר ואנו חיים במדינה שבה מתרחשים לא מעט אירועים דרמטיים, הורים לפעוטות כמו גם לבני נוער נתקלים בקשיים שבמסגרתם הם מרגישים כי הם לא מצליחים לספק לילדים את ההגנה והתמיכה הראויה. מאחר והאתר הוקם מתוך מטרה לסייע לכם, תוכלו לקבל ליווי מצד רופאים ואנשי מקצוע המתמחים בתחום. מעבר למאמרים, ניתן לצפות גם בסרטונים קצרים בהם ניתן לצפות אפילו ביחד עם הילדים. מדובר ביכולת אמיתית ליצור שינוי ולהעמיק את הידע, דרך מידע מהימן אותו כתבו וערכו מיטב המומחים בתחום. כך לדוגמה, ניתן לקרוא באתר אודות מקרים רפואיים ותסמונות רפואיות בקרב ילדים.  תסמונת ויליאמס היא תסמונת גנטית נדירה המופיעה אצל בנים ואצל בנות באופן שווה, כאשר מדובר בתסמונת המרחשת אחת ל 7,500-20,000 לידות, כך ע"פ הערכות. באתר תוכלו לקרוא סקירה אודות התסמונת שערכה וכתבה ד"ר דורית שמואלי, ועל כן מדובר במאמר אחד מיני רבים שמספק תשובות לסוגיות רפואיות עמן אתם כהורים נאלצים להתמודד, ולרוב נותרים חסרי תשובות או עם תהיות רבות.

החל מגיל ינקות ועד בני נוער – כל המידע תחת קורת גג אחת

הפופולריות של האתר נובעת לא מעט בזכות היותו פורטל שמאגד מידע אבל גם מציע סיוע לכם כהורים. בקטגוריה של ההורים ניתן למצוא למשל מדריכים ועצות לגבי זוגיות, איזון בין עבודה לניהול חיי משפחה, מערכות יחסים עם הסבים והסבתות ועוד. מדובר בסוגיות שמעסיקות כל הורה ובוודאי אתכם כהורים מעורבים שרוצים להעניק את הטוב ביותר בעבור הילדים, אבל מוצאים את עצמכם בקושי אמיתי קודם כל מול עצמכם. הקושי הזה מתבטא בחוסר יכולת לבטא את עצמכם כהורים או להוביל ולנהל את חיי המשפחה באופן שמשקף לחלוטין את היכולת שלכם. לכן, כל המידע אותו ניתן לאתר בקלות באתר מהווה דרך מצוינת ליצור בעבורכם מערך ידע כמו גם סיוע ותמיכה, כך שתוכלו לגדל את הילדים שלכם החל משלב הינקות ועד לגיל הנעורים בלחיצת כפתור. על כן, זה הזמן להצטרף לניוזלטר מתוך מטרה לקבל את המאמרים הכי עדכניים ישירות לחשבון המייל.