חוגגים עד השעות הקטנות של הלילה: הכול על מסיבות הפול מון בתאילנד!

מתכננים את הטיול שלכם לתאילנד? אין ספק כאחת מהאטרקציות שאותן אסור לפספס במסגרת הטיול היא מסיבת הפול מון המסורתית. למעשה, מדובר במסורת שבה לוקחים חלק גם צעירים וגם מבוגרים לצד חוגגים מקומיים אשר מגיעים מלאים היפים בתאילנד וחוגגים ביחד עד השעות הקטנות של הלילה. מה חשוב לדעת אודות המסיבה שהפכה לשם דבר בעבור כל תייר שמגיע לתאילנד? להלן הפרטים.

מסיבת פול מון – חוויה בלתי נשכחת

מסיבות הפול מון התחילו לראשונה בשנת 1985, ועם השנים כאשר יותר ויותר תיירים שמעו עליה היא הפכה לאחת האטרקציות הנחשבות ביותר באי קופנגן אשר נחשב לאי המסיבות, ולא בכדי. אחת לחודש נערך באי קופנגן מסיבת פול מון סוערת בהשתתפות של רבבות בני אדם, מכל רחבי העולם. מדובר בחגיגה אשר כוללת מוזיקה דאנס, רגאיי כמו גם האוס, כאשר הייחודיות של המסיבה הזו נובעת הן בשל האווירה המהנה והן בשל שורה ארוכה של דוכנים ואטרקציות שהופכות את השהות במסיבה לבלתי נשכחת, גם בעבור מי שלא מתחבר לעולם המסיבות. מסיבת פול מון היא חוויה מטריפת חושים אשר יכולה להפוך את הטיול שלכם לבלתי נשכח, כפי שיעידו עשרות אלפי הישראלים אשר לקחו חלק במהלך השנים במסיבות, ודיווחו על חוויה מהנה ואפילו מגבשת, בין אם מגיעים לטיול זוגי ביחד עם בני הזוג או טסים לטיול ביחד עם כל המשפחה.

מסיבה זו הפכה למזוהה מאוד עם האי קופנגן אשר מושך אליו עשרות אלפי מטיילים מדי שנה, כאשר המסיבה עצמה נערכת בשני חופים מרכזיים – חוף הדרין וכן חוף סאנסט ביץ'. מעבר להפקה הגדולה המתרחשת בחופים, שורה ארוכה של מועדונים כמו גם פאבים לוקחים גם הם חלק בחגיגה מולד הירח. עם אווירה תוססת וכן אלפי תיירים מכל רחבי העולם, אין ספק כי בעבור מי שמגיע לתאילנד וספציפית לאי קופנגן, מדובר באטרקציה שאותה אסור לפספס.

 

 

מה חשוב לדעת לפני שמגיעים לאי?

עם עלייתן של הרשתות החברתיות, המודעות לגבי מסיבות הפול מון המסורתיות הנערכות אחת לחודש בקופנגן הצליחו להגביר את רמת ההתעניינות והביקוש, כאשר לא מעט סרטונים ותמונות מהמסיבה הפכו לויראלים. בשל כך, הביקוש למלונות בתקופה הסמוכה למועד המסיבה שובר שיאים, ועל כן רצוי לבצע הזמנה של מלונות מראש, כל זאת מתוך מטרה לשריין את מקומכם וכן להבטיח גישה נוחה למועדונים כמו גם לחופים, כחלק מניצול מקסימלי של הזמן שלכם. שימו לב כי המסיבה עצמה פתוחה לקהל הרחב, אולם רצוי להביא איתכם כסף במזומן, בייחוד לאור שפע של דוכני אוכל כמו גם דוכנים מיוחדים כמו למשל ציורים אשר זוהרים בחושך.

הזמנות אותה אסור לפספס

אם גם אתם מתכננים להגיע בקרוב לאי קופנגן ורוצים לתכנן את הטיול המושלם, אל תפספסו את מסיבת הפול מון אשר בה לוקחים מדי חודש בין 5,000-30,000 איש בזמן חגיגות השנה האזרחית החדשה. מתחילים את המסיבה בשעת השקיעה ועד השעות הקטנות של הבוקר, ועל כן מומלץ לתכנן את הטיול מראש באמצעות הזמנה של מלונות לצד מעבורת.

לסיכום

מסיבת הפול מון הפכה ממסיבה קטנה שרק יודעי דבר הכירו, למסיבת ענק שמושכת אליה אלפי תיירים מכל רחבי העולם. על כן, זה הזמן לנצל את הופעתו של הירח המלא ולקחת חלק במסיבה סוערת אשר תעניק לכם את היכולת לנצל את השהות, ולשדרג את הטיול שלכם.

מאחר ומדובר באטרקציה מאוד מבקשת רצוי לבצע הזמנה של מלונות מראש וזאת מתוך מטרה להגיע כמה ימים לפני המסי