כובש את מסך הטלוויזיה של הילדים שלכם! אין ילד שלא שמע על התוכנית החדשה של רוי בוי ב-YES

כוכב הילדים רוי בוי מצליח מזה שנים רבות להוביל את תחום הבידור לילדים במדינת ישראל, וזאת כתוצאה מהשקעה רבה במופעים אשר מזוהים עם הערכים שלו – ערבות הדדית, חיבור לטבע ואהבה לבעלי חיים. כמי שמצליח מזה שנים להוביל את הענף ולסחוף אחריו המוני מעריצים, אין ספק כי התוכנית החדשה של רוי בוי מהווה נקודת ציון נוספת בדרך של רוי בוי לכבוש את לבבות הילדים במדינת ישראל. מה חשוב לדעת אודות רוי בוי? כל הפרטים בכתבה.

כוכב ילדים אהוב בישראל – הכירו את רוי בוי

כבר שנים ארוכות שכוכב הילדים רוי בוי מככב על במות בכל רחבי הארץ, כאשר היתרון שלו ביחס לאחרים נובע הן בשל הערכים החיוביים המזוהים איתו והן בשל ההשקעה בהפקות ענק שמצליחות ליצור חוויה משמעותית לא רק בעבור ילדים, אלא גם מבוגרים. רוי בוי הוא כוכב שמצליח לגעת בקהל שלו באמצעות המסרים, כאשר לאור ההצלחה הוא יצא בקיץ האחרון בסדרה של מופעים מושקעת בשם רוי בוי בפארק. מדובר במופע מצליח מאוד שבמסגרתו יצא רוי בוי ביחד עם ג'נאגו הסוס לחיפוש מאתגר אחר סוסת הזהב, כאשר בדרך הם נתקלים בקשיים אולם מצליחים לצלוח אותם. המופע זכה לביקוש אדיר שהגיע לידי ביטוי בפתיחה של תאריכים נוספים, מתוך מטרה להעניק לכל ילד וילדה בישראל את ההזדמנות לפגוש את רוי בוי ולקחת חלק פעיל  במגוון רחב של אטרקציות שהוקמו במיוחד לרגל האירוע.

בחנוכה הקרוב עתיד רוי בוי להופיע ביחד עם כוכבים מוכרים נוספים כמו מיכל הקטנה במופע בשם "גשם של סופגניות" אשר הופך אט אט לאחד מהמופעים הגדולים והמרכזיים ביותר בחג החנוכה, הן בשל העלילה הסוחפת והן בשל תפאורה, ריקודים כמו גם שירים באווירת חנוכה. בנוסף, רוי בוי מככב גם בסדרה חדשה שעולה בyes וכבר זוכה להתעניינות הולכת וגוברת, הן בשל ההובלה של רוי בוי והן בשל העלילה המרתקת.

 

 

התוכנית החדשה של רוי בוי

סדרת הרפתקאות חדשה בכיכובו של רוי בוי " רוי בוי ביער הסודי" מתמקדת בסיפור הרפתקאות שבמסגרתו בכל פרק רוי בוי ביחד עם בעלי החיים מנסים לשמור על אוצרות הטבע, וזאת בעקבות שני רשעים אשר רוצים לקחת אותם ונאלצים להתמודד עם רוי בוי. כמי שתמיד היה מחובר לעולם הטבע והחי, רוי בוי ב  yesמצליחה להוביל ליצירה של חיבור אמיתי לדמות של רוי בוי – כוכב ילדים ערכי ובעל מוסר עבודה שמחליט להעביר את המסרים החיוביים שלו באמצעות סדרה מהנה שיכולה להתאים לא רק לקהל הצופים הצעיר, אלא גם הבוגר.

לסיכום

מזה שנים רבות שרוי בוי הוא כוכב ילדים שמצליח לכבוש את במות ישראל, החל ממופעים גדולים ומושקעים ועד תוכניות טלוויזיה כמו התוכנית החדשה  "רוי בוי ביער הסודי" אשר משודרת ב yes. זה הזמן שלכם לצפות בתוכני ובכך להצטרף לאלפי צופים וצופות שעוקבים באדיקות אחר פרק, כמו גם לבחון ברשתות החברתיות של רוי בוי מתי עתידים לעלות מופעים חדשים, כמו למשל המופע גשם של סופגניות. ככוכב ילדים שמצליח ליצור סביבו מעגל אוהדים, אין ספק כי עוד לא נאמרה המילה האחרונה ובקנה יש תוכניות נוספות שעתידות למקם את רוי בוי בליגה של הגדולים, כחלק מהיותו כוכב ילדים שמצליח בעבודה קשה להוביל ליצירה של חיוביות, ערכיות וכן ערבות הדדית דרך עשייה מקצועית נרחבת.