קידום אתרים אורגני: זו הדרך שלכם להגיע לראש תוצאות החיפוש!

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני נחשב לאחד מדרכי הפרסום האפקטיביים ביותר של המאה ה 21, וזאת לאור היותו קידום המתבצע לטובת הגעה למקומות הראשונים של מנוע החיפוש הגדול בעולם – גוגל. כידוע, עולם הפרסום והשיווק עובר שינויים דרמטיים מאוד בעקבות המעבר של הצרכנים לפלטפורמה האינטרנטית, וזאת לאור העובדה כי ע"פ הנתונים של גוגל, מעל מיליארד משתמשים נכנסים מדי יום למנוע החיפוש לטובת חיפוש של שירות או מוצר. בעבור בעלי עסקים, גוגל היא הפלטפורמה בה נדרש להתמקד, אולם בעקבות התחרות הגדולה נדרש לבצע צעדים משמעותיים בשביל להוציא את האתר לראש תוצאות החיפוש. הדרך לעשות זאת מתבצעת באמצעות קידום אתרים אורגני אשר יכול להוביל את העסק שלכם להיקף חשיפה חסר תקדים שיוביל גם לגידול משמעותי בהכנסות.

קידום אתרים אורגני – כיצד התהליך מתבצע?

אם אתם שואלים את עצמכם איך להיות מקום ראשון בגוגל? התשובה היא קידום אתרים אורגני. בשונה מקידום אתרים ממומן, קידום אתרים אורגני הוא תהליך ארוך טווח שכולל מגוון רחב של פעולות שנועדו להוביל את האתר לראש תוצאות החיפוש, תוך שימת דגש על בקרה וניטור של האתר לכל אורך הדרך, מתוך מטרה להבטיח כי הקידום מתבצע בצורה איכותית ומדויקת. המיקום של האתר בגוגל הוא קריטי, מאחר ומחקרים שנערכו בתחום מצאו כי למעלה מ-90% מהגולשים אינם עוברים לעמוד השני של מנוע החיפוש, ואילו רוב הגולשים מתמקדים בחלק העליון של העמוד. על כן, באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום ניתן ליצור תמהיל קידום הכולל בין היתר כתיבה של תוכן רלוונטי לצרכים של הגולשים, אופטימיזציה לאתר, חקר מתחקרים וכן פעולות נוספות ומתקדמות המתבצעות על ידי צוות מקצועי המתמחה בתחום. קידום זה נחשב לקידום מורכב מאוד בייחוד בעבור בעלי אתרים שהדירוג שלהם במנוע החיפוש הוא מעבר לעמוד השני, כמו גם בעלי אתרים שמצויים בתחרות עזה עם מתחרים. לקידום זה יש יתרונות דרמטיים בעבור בעלי עסקים, ועל כן אם תוהים האם מדובר בהשקעה כספית משתלמת, הטובה היא בהחלט כן.

מדוע קידום אתרים אורגני משתלם לכם כבעלי עסקים?

ראשית, בעידן שבו רוב הצרכנים מבצעים את הרכישות שלהם דרך הפלטפורמה האינטרנטית (ובייחוד לאחר מגפת הקורונה) היכולת שלכם לבלוט מעל המתחרים ולהגדיל את החשיפה טמונה בין השאר באפיקי פרסום אפקטיביים, כמו מנוע החיפוש של גוגל. בנוסף, מיצוב ומיתוג דרך הפלטפורמה הזו מהווה דרך מצוינת לחזק את הנוכחות שלכם ברשת. בעל עסק שהאתר שלו לא מתוחזק ומקודם כראוי ימצא את עצמו מחוץ למשחק, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור בעבור העסק שלכם תמהיל שיווק ופרסום בעל יתרונות בולטים. לרוב, בעקבות קידום אתרים אורגני מוצלח ניתן יהיה להחזיר את ההשקעה, ועל כן מדובר באפיק פרסום מבוקש ובעל פוטנציאל אדיר להכנסות כמו גם לחשיפה.