פתרונות האינטרנט ודיגיטל – לחברת Web3d יש מה להציע לכם!

פתרונות האינטרנט ודיגיטל

אינטרנט, שיווק דיגיטלי, מיתוג עסקי, מולטימדיה – האם יש עסק מקומי, שיכול להסתדר כיום בלעדיהם? מצד שני, האם יש עסק מקומי אשר מתמחה בעצמו בכל הדברים האלה? התשובה היא כנראה, בהחלט לא! אז מה עושים? פונים למומחים, שזה בדיוק תחום התמחותם. הכירו את חברת Web3d:

מתמחים ואיכותיים

Web3d הוקמה בשנת 1997 וכבר אז צללה היישר לקדמת העולם הזה, בתור אחת מחברות בניית האתרים הראשונות בארץ. מאז, שירותיה התרחבו מעט, אך היא מקפידה שלא להתפזר מדי. במקום זאת, הגישה היא גישה של איכות והתמחות. זאת, בתחומים הבאים: אינטרנט ותוכנה, שיווק דיגיטאלי ואסטרטגיה, מיתוג ועיצוב גרפי וכן מוצרי מולטימדיה שונים. אם תעברו על שירותי החברה באתרה, תוכלו להתרשם מהרמה הגבוהה, בכל אחד מתחומי עיסוקה. חישבו לרגע על הרקע לכך – כיום, אינספור צעירים שאפתנים לומדים שיווק דיגיטלי בקורסים מהירים וזמן קצר לאחר מכן, כבר מציגים עצמם כמומחים. ישנו הבדל עצום, בין נותני שירותים קטנים כאלה, שכבודם במקומו מונח, לבין חברה מבוססת כמו Web3d! הניסיון הרב של מומחי החברה, מתבטא בצורה מכרעת בתוצאות עבורכם. מדובר גם על ניסיון מקצועי בכלל וגם על ניסיון ביישום הדברים, על פני סוגי עסקים שונים. ואכן, בין לקוחותיה תמצאו גופים ממשלתיים וביטחוניים וחברות מכל הגדלים. זאת, במגוון תחומים רחב, כולל הייטק, תעשייה, שירותים, ביטחון, רפואה, נדל”ן, פיננסים ועוד.

פתרונות אינטרנט

Web3d מציעה בין השאר שירותי הקמת אתרים ומערכות Web שונות, שירותי עיצוב וגרפיקה וכן תחזוקה ואבטחה 24/7. החברה עוסקת בעצמה גם באפיון ממשקי משתמש וחוויית משתמש (UI/UX). למי שלא מכיר את התחום מקרוב, נדגיש שמדובר בתחום התמחות מיוחד בפני עצמו, שהוא גם בעל חשיבות עסקית גדולה למדי ללקוח.

שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי, הוא כיום בין סוגי השירותים החיוניים ביותר לעסקים. אצל Web3d תמצאו גם את כל הדרוש לעסקים מבחינת שיווק דיגיטלי, במקום אחד. זאת, כולל ייעוץ וליווי דיגיטאלי מקיף, שיווק דיגיטאלי בארץ ובעולם, קידום אתרים, ניהול קמפיינים ממומן וסיוע בשיפור ביצועים.

מיתוג עסקי

Web3d מסייעת גם בהיבט המיתוג העסקי, עם ייעוץ וליווי, שירותי מיתוג, עיצוב וגרפיקה. בין אם מדובר במיתוג לעסק חדש או חידוש המיתוג לעסק קיים. הכול בהתאמה לקהל היעד שלכם, תוך חידוד המסרים שאתם רוצים להעביר והתאמת פתרונות גראפיים איכותיים בהתאם.

פתרונות מולטימדיה

מצגות עסקיות, סרטי תדמית ואנימציה, הדמיות תלת מימד – לכל אלה ועוד, Web3d מציעה מענה מקצועי מהשורה הראשונה. היא מספקת בנושאים אלה ייעוץ וליווי, כמו גם ביצוע AR, VR, כתיבת תסריט וסטורי בורד ועוד. האפקט הגראפי על הלקוחות ידוע בחשיבותו ומוטב להשאיר זאת למקצוענים!

עוד על החברה

מדובר בחברה וותיקה ובולטת בתחומה. היא מעסיקה צוות של מעל עשרים מומחים, במגוון תחומי מקצוע, בהם מומחי דיגיטל, אסטרטגיה ופיתוח עסקי, מאפייני מערכות מידע, מומחי SEO, מפתחים, וובמאסטרים, ארט דיירקטורים וגרפיקאים, אנימטורים ותלתיסטים. כל פרויקט שהחברה לוקחת על עצמה, מנוהל על מנהל פרויקט וביצועיסט מנוסה, שגם דואג לתיאום הרצוף וההדוק עם הלקוח. ללקוח מוצע אגב, גם תיק לקוח ייעודי שהוא יכול לצפות בו ואף לערוך אותו. העבודה עצמה, מתבצעת על פי מתודולוגיות יעילות, שהחברה פיתחה עם השנים.

Web3d גם מקפידה על מתן שירות אישי לכל לקוח ומענה ישיר לכל בקשה או טענה.

לסיכום

ניסיון רב, מומחיות, צוות מקצועי איכותי, שיטות עבודה איכותיות ועוד – יש לכם סיבות רבות וטובות, לעבוד עם Web3d!