פורטל משפטי אונליין

כאשר אנחנו ניגשים לטיפול רפואי אנחנו מודעים לסיכונים השונים הקיימים בו. בכל טיפול, אפילו השגרתי ביותר קיימים סיכונים כאלו. מה שאנשים רבים לא כוללים באותם סיכונים הוא את התרחיש של רשלנות רפואית. רשלנות כזאת יכולה להפוך גם ניתוח קטן ורגיל לבעיה ופגיעה בגוף שיהיו לה השלכות ארוכות טווח. לעיתים, אותה פגיעה מתגלה רק לאחר זמן רב. לעיתים אנחנו לא בטוחים האם הייתה בכלל רשלנות רפואית, כל מה שיש לנו זו תחושת בטן שמשהו התנהל לא כפי שהיה צריך. במאמר הזה נרצה להציג לכם אתר שיכול לעזור לכם בצעדים הראשונים של תביעת הרשלנות הרפואית. אלו הצעדים הכי חשובים בהם אתם אוספים את המידע הראשוני ומחליטים כיצד לפעול. חשוב להגיע למקור מידע אמין ויש לנו הרגשה שמצאנו בדיוק אחד כזה, הנה מדוע:

האם בכלל התרחשה רשלנות רפואית בטיפול בנו?

רשלנות רפואית יכולה להיות נסתרת מאיתנו כמטופלים. בהרבה מקרים של כישלון בטיפול או אבחנה רפואית, אנחנו בכלל לא בטוחים בקיומה של רשלנות או מתלבטים בינה לבין כישלון לגיטימי כתוצאה מסיבה אחרת. בשביל לעזור לכם להבין אם גם אתם נפלתם קורבן לרשלנות רפואית, חשוב להבין כמה נקודות בסיסיות. לשם כך תמצאו מידע שימושי באתר lawtip אשר יעזור בהתלבטות הראשונה המאד שכיחה הזו. האתר מבהיר בצורה מאד טובה את כל מי שיכול לשאת באחריות על רשלנות רפואית. מכאן אנחנו למדים שלא רק רופא או רופאה יכולים להתרשל אלא גם: אחים ואחיות, אנשי מנהלה רפואית, טכנאי רנטגן, קופות חולים, מרפאות פרטיות, בתי חולים, בתי מרקחת, רוקחים ורוקחות ולמעשה כל איש צוות רפואי או מוסד רפואי שטיפל בנו, איבחן אותנו או אפילו היה אחראי על העברת מסמכים או נתונים אחרים.

על האתר LAWTIP

את אתר LAWTIP מנהל צוות של עורכי דין מומחים לתביעות רשלנות רפואית. נמצא בו את עו"ד רן שפירא אשר סיים את לימודיו בהצטיינות והוא ממייסדי משרד עריכת דין אלמוג שפירא. עורכי דין נוספים ששותפים בניהול הם אריאל גולד, ספי קלו יוגב ורותם ציוני. באתר יש מאמרים מאד מושקעים העוסקים בתחומים השונים של הרשלנות הרפואית. לאחר שתקראו את המאמרים, בוודאי יצוצו בראשכם הרבה מאד שאלות. זה יהיה בדיוק הזמן הנכון להתייעץ בפורם המעולה של האתר – לשאול שאלות ולקבל תשובות מאת המומחים בו. בהמשך תוכלו להיעזר בכמה מדריכים מאד ספציפיים כגון מדריך זכויות לחולים במחלת הפרקינסון, אלצהיימר ועוד. האתר כולל גם סרטונים מערוץ היוטיוב האינפורמטיבי של האתר. יש שם ראיונות רבים העוסקים בתחום וגם מצגת אשר מרכזת את התנהלות התביעה מרגע קבלת החומר על ידי עורך ועד התביעה ממש בבית המשפט.

 

כיום, אנחנו מנהלים הליכים רבים דרך האינטרנט ויכולים למצוא בו מידע מסוגים שונים. לעיתים קרובות מדובר בתוכן ירוד הנכתב על ידי אנשים ללא כל הכשרה בנושא. במקרה של אתר LAWTIP אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שמדובר בתוכן שנכתב ואושר לפרסום על ידי משפטנים מומחים בתחום אשר עומדים מאחורי הדברים בשמם ועם כל האחריות המקצועית שלהם. אתר LAWTIP הוא המקור הכי טוב למי שרק מתחיל את הגישושים בנושא רשלנות רפואית והיה רוצה להבין אם יש עילה לתביעה. זכרו שתביעת רשלנות רפואית איננה פרס, היא תביעה אשר באה להחזיר לכם את הנזק אשר נגרם לכם על ידי התרשלות של איש מקצוע או מוסד רפואי, התרשלות שלא הייתה צריכה להתרחש ומן הראוי שגם תתרחש פחות בעתיד.