חברת קולגן פלוס נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום פיתוח ושיווק של תוסף קולגן, וזאת בשל פיתוח של שלל מוצרים ייחודים – אותם ניתן לרכוש דרך האתר החדש, אותו נציג כעת.

האתר החדש של קולגן פלוס: חווית רכישה יוצאת דופן

חברת קולגן פלוס הוקמה בשנת 2012 ומאז הצליחה לכבוש את לבבות הצרכנים הישראלים, ולא בכדי. כחברה ששמה דגש על טכנולוגיה ומחקר מדעי לצד תשוקה לייצר ערך מוסף ללקוח, ניתן בהחלט לומר כי המוצרים אותם הצליחה לפתח שינו את כללי המשחק והפכו את תוסף קולגן לאחד מהתוספים הנמכרים ביותר כאן בארץ. לאור הביקוש, החליטה החברה להרים את הכפפה ולספק לצרכנים חווית רכישה ייחודית המתבצעת באמצעות האתר הרשמי. האתר החדש מפורט ומושקע יותר לטובת הצרכן וזאת בשל העובדה כי ניתן דגש ספציפי על חלוקה לקטגוריות כמו גם הצגה של המוצרים באופן נגישה ופשוטה, כאשר ניתן להיכנס ולבצע את הרכישה הן דרך מכשיר הסלולר והן דרך המחשב, בזמן שנוח לכם ועם אפשרות לרכישה מאובטחת. כחברה שחרטה על דגלה את איכות השירות ניתן בהחלט לומר כי שיטוט קצר באתר מעלה כי מדובר באתר עם לא מעט מוצרים אך גם תוכן שימושי, ועל כן אם אתם מחפשים לבצע רכישה של תוסף קולגן – הגעתם למקום הנכון.

האתר החדש של קולגן פלוס יציג את הקולגן כמו שלא הכרתם

תוסף תזונה מומלץ – כך תוכלו לשלב אותו באופן קל ופשוט

מזה שנים רבות שעולם המדע חוקר את הקולגן, מתוך מטרה לגלות סגולות נוספות המיוחסות לו. חברת קולגן פלוס הצליחה ברבות השנים לשלב את המחקר המדעי ביחד עם תהליך פיתוח כחלק מאג'נדה ברורה ואת התוצאות ניתן לראות באתר החדש. כך לדוגמה, אם אתם לא בטוחים איזה קולגן מתאים לכם תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי של האתר אשר זמין בעבורכם לכל אורך הדרך. לקולגן מיוחסים יתרונות רבים כמו למשל חיזוק שורש השיער, ועל כן אם אתם סובלים מנשירת שיער, תוכלו להשתמש בקולגן לייפסטייל של החברה המכיל ריכוז גבוה של קולגן כמו גם תורם לחיזוק הציפורניים. מדובר בשקית אותה ניתן ל צרוך גם בצורה של טבלית, ועל כן באתר מצוין באופן ברור אפשרויות ההזמנה, בהתאם לצרכים שלכם. בכך, תוכלו לשלב באופן קל ופשוט את הקולגן בשגרת היום יום, כאמור בהתאם לצרכים הנדרשים.

מהם המוצרים המובילים באתר?

האתר החדש מסודר ומחולק לפי קטגוריות: קולגן קוסמטיקה, תוספי תזונה קולגן וכן קולגן לספורטאים. בכל לחיצה על קטגוריה תוכלו להתרשם מהמוצרים אותם פיתחה החברה באופן בלעדי. אם נלחץ למשל על קולגן לספורטאים ניתן להבחין בשורה של מוצרים המותאמים לאורח החיים של ספורטאים: קולגן כהכנה לאימון, קולגן להתאוששות לאחר אימון, וכן אבקת קולגן בודי ליין מסדרת הפרמיום של החברה. מדובר באבקה שנותנת את הדגש על עיצוב וחיטוב הגוף באמצעות העלאת מסת השריר לצד חיזוק ברקמת החיבור. קטגוריה מסקרנת נוספת היא תכשירי הקוסמטיקה של החברה. בקטגוריה הזו ניתן לבצע רכישה של מסכת פנים הפועלת מתוך מטרה לשפר את מרקם עור הפנים כמו גם מספקת לחות, סבון פנים מקציף עם ריכוז גבוה של קולגן לטובת טיהור הפנים, קרם יום וקרם לילה לצד קרם עיניים וקרם רגליים – כולם נמכרים במחיר נגיש לכל כיס. חשוב לציין כי בתחתית של כל קטגוריה ישנן שאלות תשובות שיתנו לכם את המענה לקראת הרכישה.

לסיכום, האתר החדש של קולגן פלוס מציג את מוצרי הקולגן בצורה מסודרת ועם דגש על חווית גלישה נעימה. בכל עת ניתן לפנות דרך הצ'ט לנציג או ליצור קשר במוקד הטלפוני, ובכך ליצור לעצמכם תהליך רכישה מדויק המבוסס על מוצרים מעולים אותם ניתן לקבל במשלוח מהיר עד לבית.