כשאנחנו מרגישים לא טוב וסובלים מכאבים כלשהם בגוף או חולי פיזי מכל סוג שהוא, אנו יודעים באופן מיידי כמעט לאן לגשת ולרוב נלך לרופא המשפחה שלנו שיבדוק את המצב ואולי יפנה אותנו לטיפולים פרטניים. יחד עם זאת, רבים מאיתנו המגיעים למצבים נפשיים קיצוניים יותר, פוטרים את העניין ומתייחסים אליו כאל "מצב רוח רע" ונמנעים מלגשת לטיפול שעשוי להיות במקרים מסוימים חיוני ואפילו קריטי למדי. חשוב להבין כי קשיים נפשיים זה משהו שיכול לצוץ אצל כל אדם בכל שלב בחיים, בלי קשר לגיל, מין, מוצא או מעמד סוציו אקונומי, וזה יכול לקרות בגלל דברים פנימיים, סיטואציות חיצוניות או שילוב של שני הדברים. אנחנו מאמינים כי חשוב לסגל קודם כל מודעות לעניין וכי צריך להבין שקשיים נפשיים זה משהו שיש לטפל בו בהקדם ובוודאי שלא להזניחו. לפעמים קשה לאדם לעשות את הצעד ולבקש עזרה, ולכן חשוב גם להנגיש את המידע ולהסביר שיש דרך להתמודד עם משברים שונים בחיים ועם מצבים כמו חרדה, סטרס, דיכאון, OCD, מאניה דיפרסיה ועוד. אנחנו רוצים להכיר לכם את אתר מכון חיבורים שיכול בהחלט להיות הכתובת הראשונה במקרים כאלו.

אודות המכון

אם אתם מחפשים מידע על הפרעות נפשיות, סוגי טיפול, מטפלים מומלצים ודרכי התמודדות – אנו ממליצים בחום לבקר באתר המכון ולהתרשם מהמידע והמטפלים. את המכון הקימה שיר נוי לוין, MSC בפסיכותרפיה התנהגותית שמטפלת במבוגרים בגישת טיפול CBT ועוסקת בעיקר בטיפול בחרדה, דיכאון, OCD, קשיים ביחסים בין אישיים, דימוי עצמי וביטחון עצמי, הפרעות אכילה ומשברי החיים.

מעבר לכך, במכון חיבורים שלו חמישה סניפים במרכז הארץ (תל אביב, חולון, רעננה, ראשון לציון ופתח תקווה) עובדים עשרות מטפלים מוסמכים ומנוסים שעובדים בגישות טיפול שונות וסייעו במשך השנים לעשרות אלפי ישראלים המתמודדים עם אתגרים נפשיים שונים.

כל המידע שאתם צריכים במקום אחד

אז דיברנו על הקושי של רבים לעשות את הצעד ודיברנו על הצורך במידע מקדים שיסייע ובאתר מכון חיבורים תמצאו הרבה מאד מידע כזה. תוכלו לעבור בקלות בין הקטגוריות השונות ולקבל מיד על נושאים כמו:

טיפול בחרדות

עם נושאים שונים כמו התקפי חרדה, חרדת טיסות, חרדת הריון, פחד מאינטימיות ועוד וכך כבר אפשר לקבל מידע ראשונים חשוב לגבי הנושאים שמעסיקים אותנו.

טיפולי CBT

כל המידע החשוב על שיטת הטיפול החדשנית והיעילה שהיא אחת מהשיטות המובילות של מכון חיבורים.

התמודדות עם OCD

במכון חיבורים יש מומחים רבים לטיפול בתופעה ואפשר למצוא מידע מקיף על סוגים שונים שלה כמו מערכות יחסית אובססיביות או אובססיה לניקיון או קלפטומניה.

מחפשים מכון לטיפול פסיכולוגי? באתר של מכון חיבורים תמצאו את כל המידע שאתם צריכים

ילדים ונוער

גם התחום הזה בתוך ענף הטיפול הנפשי הוא עולם ומלואו ואפשר למצוא מידע על נושאים רבים כמו בדידות אצל ילדים, חרדת מבחנים, דיכאון אצל ילדים, התמודדות עם גירושין של ההורים ועוד.

שימו לב שמה שפרטנו כאן זה ממש על קצה המזלג ויש עוד הרבה מידע חשוב שניתן למצוא באתר.

ייעוץ טלפוני ותיאום פגישה

חשוב מאד לזכור כי עבודת המטפלים במכון היא דיסקרטית לחלוטין. בשלב הראשון אתם מוזמנים להרים טלפון ולהתייעץ ובהחלט תזכו לאוזן קשבת וייעוץ מקצועי. מכאן והלאה תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות בכל אחד מסניפי המכון ולהגיע להתרשמות ראשונית.

אם אתם או מי מבני משפחתכם סובלים מקשיים נפשיים, אל תהססו ופנו בהקדם לצוות המקצועי של מכון חיבורים שישמח לעזור לכם. רק בריאות!