ויזה לויאטנם: כך תוציאו אותה אונליין!

הדרך הכי טובה להוציא ויזה לויאטנם באופן מהיר, פשוט, נוח, קל וזול היא להשתמש במערכת אונליין שמאפשרת לעשות את זה חוקית. במאמר הבא נסביר מה כולל התהליך ומה ההבדלים בין סוגים שונים של ויזה.

ויזה היא מסמך חשוב שחשוב להנפיק לפני היציאה מהארץ לכל מדינה שדורשת אותה. אם מתכננים טיול לויאטנם, עדיף לעשות את זה אונליין וכך להרוויח כמה יתרונות. קודם כל, המשמעות של הוצאת ויזה אונליין היא שניתן לבצע את זה בנוחות, מכל מקום ובלי צורך להגיע לשגרירות ויאטנם. מעבר לכך, התעריפים זולים יותר והתהליך מהיר וקל.

מה באשר לויזה לויאטנם במהלך הקורונה?

ספציפית כיום ובגלל הגבלות הקורונה, עדיין לא ניתן לבקר בויאטנם וגם אי אפשר להוציא אליה ויזה. מנגד, כן חשוב לעקוב אחר ההנחיות ולהכיר באופן כללי את התהליך שאותו צריך לעבור על מנת להשלים את הסידורים הבירוקרטיים לפני ביקור באחת המדינות היפות והאקזוטיות ביותר בעולם.

מה כולל התהליך של הוצאת ויזה לויאטנם?

הדרך להוציא ויזה לויאטנם אונליין עוברת בכמה שלבים מרכזיים. בשלב הראשון צריך למלא טופס פרטים אישיים ולשלוח אותו. זהו שלב פשוט וקל, כי הוא דורש רק להזין פרטים אישיים בצורה מסודרת ולאחר מכן להגיש את הבקשה שמעבירה אותנו לשלב התשלום.

לאחר קבלת אישור הוויזה הרשמי, שולחים אותו אל כתובת המייל הנבחרת. בשלב הבא מקבלים את הוויזה עצמה בוויאטנם. בשביל לוודא שהוויזה מאושרת, כדאי לעקוב אחר המייל. עם הנחיתה במדינה ובמהלך ביקורת הגבולות, מקבלים פיזית את הוויזה ואפשר להיכנס לויאטנם.

מה ההבדל בין סוגים שונים של ויזה ויאטנם?

הדרך להוציא ויזה לויאטנם אונליין עוברת גם בהיכרות עם ההבדלים בין סוגי המסמכים. בין אם בוחרים להוציא את הוויזה לבד ובין אם פונים אל בעלי מקצוע, יש לזכור שכמעט כל מדינה בעולם מבחינה בין סוגים שונים של מסמכים כאלה.

בויאטנם למשל נהוגה הבחנה בין ויזת תייר, ויזה לעד שלושה חודשים, ויזה לכניסה חד פעמית, ויזה לכניסה רב פעמית או ויזה דחופה. ויזת תייר לדוגמה היא ויזה שמאפשרת שהייה במדינה לצורך ביקור ופנאי, אז היא ניתנת כברירת מחדל לתקופה של 30 ימים מרגע הכניסה. לשם השוואה, ויזת עסקים מאפשרת לבצע במהלך התקופה הזו גם פעילות עסקית – אך לא לעבוד בויאטנם – והתנאים לקבלתה דומה לוויזת תייר רגילה.

מתי צריך סוגים אחרים של ויזות?

ויזה לעד שלושה חודשים מוזמנת מראש על ידי מי שמתכננים לטייל זמן ארוך יותר במדינה. אם רוצים להוציא ויזה לכניסה חד פעמית בלבד, צריך לזכור שהתוקף שלה פג מהרגע שבו יוצאים מהמדינה ולכן יש לתכנן היטב את הביקור והטיול. במקרים של ויזה חד פעמית, ניתן לבחור בין תקופת אשרה ושהייה של חודש עד שלושה חודשים.

ויזה לויאטנם לכניסה רב פעמית רלוונטית עבור מי שרוצים לצאת ולהיכנס מהמדינה ללא הגבלה, כמו למשל לצרכי עסקים או בטיולי כוכב באזור המזרח. לבסוף, יש גם אפשרות להוציא אונליין ויזה דחופה ולבקש טיפול מהיר תוך שני ימי עסקים או טיפול בהול לאישור תוך יום עסקים אחד. אפשרויות אלו הן כמובן בתוספת תשלום.

מה המסמכים הנדרשים להוצאת ויאטנם?

בשביל להוציא ויזה לויאטנם ולהיכנס למדינה כחוק, עליכם להחזיק בדרכון בתוקף של חצי שנה קדימה לפחות, בתמונת פספורט ובטופס הבקשה. כפי שאפשר להבין, לא מדובר בתהליך מורכב אבל הוא כן דורש מידה מסוימת של השקעת זמן בהכנת שיעורי הבית המלאים.