אתר Vegan Friendly מציג: כל המידע שטבעונים צריכים – במקום אחד

החיים של כולנו מלאים בטרנדים שונים מתחומים שונים בחיים. אחדים מהם הם כאלו שמגיעים רק לתקופה קצרה ונשכחים במהרה, בעוד אחרים הם כאלו שישארו איתנו עוד שנים ארוכות. ומתוך אלו שנראה כי הם כאן כדי להשאיר חותם, טרנד הטבעונות בולט בלי ספק מעל כל השאר ונראה שמדי שנה יותר ויותר אנשים מאמצים לחיקם את סוג התזונה הזה. חלק עושים זאת כדי לא לקחת חלק בתעשייה האכזרית של מוצרים מן החי ואחרים בוחרים לעשות זאת מטעמים בריאותיים, אך דבר אחד ברור וזה שהביקוש למידע בנושא, בין אם מדובר על רעיונות למתכונים, דרך חידושים בתחום המזון האורגני ועד להמלצות למסעדות ובתי עסק טבעונים רק הולכת וגוברת. בדיוק בגלל זה אנו רוצים להכיר לכם אתר מיוחד שיעזור לכם אם תזונה טבעונית זה משהו שאתם מקפידים עליו או אפילו רק מתעניינים בו בשלב הזה. בואו נתחיל.

אודות האתר

האתר Vegan Friendly הוא אתר מיוחד של עמותה בעלת אותו השם הפועלת בישראל משנת 2012 והוקמה על ידי עמרי פז. העמותה והאתר פועלים בשני מישורים מרכזיים – הראשון הוא הנגשת אורח חיים טבעוני דרך עידוד בעלי עסקים להוספת מנות טבעוניות לתפריט שלהם והפקת אירועי ענק על טהרת הטבעונות מדי שנה. המישור השני הוא העלאת המודעות לנושא הטבעונים דרך הובלה ופרסום של פרויקטים חדשניים בתחום התזונה הטבעונית. מעבר לכך האתר מהווה בלי ספק בית לטבעונים בישראל ומקפיד לעדכן על כל חידוש ונושא מעניין בתחום.

מה תוכלו למצוא באתר?

מתוך כך תוכלו למצוא באתר מידע רחב בנושאים שונים. בואו נדבר עליהם:

מסעדות

הקטגוריה באתר מחולקת להרבה קטגוריות שונות ומאפשרת לכל אחד שנמצא על הסקאלה הטבעונית למצוא את בית העסק שמתאים לו. מסעדות טבעוניות במאה אחוז, אלו המגישות אופציות טבעוניות, מסעדות בסגנון מסוים כמו פיצריות, אסייתי, מתוקים, פאבים, איטלקי ועוד, דוכני אוכל מהיר וכן עשרות ביקורות מקיפות על כל עסק ועל המודעות הטבעונית שהוא מציע.

בתי עסק בתחומים שונים

כידוע, הטבעונות אומנם קשורה באופן ישיר באוכל שאנו אוכלים, אך מתפרסת הרבה יותר מזה וכיום יש הרבה עסקים שלא קשורים באוכל שמקפידים על טבעונות כמו בתי מלון ונופש, אולמות וגני אירועים, תעשיות אופנה שונות, יקבים לייצור יין, מוצרי ספורט שונים ועוד. אם אתם רוצים להרחיב את תחומי הידע שלכם ולהיחשף לעסקים מהסוג הזה תוכלו למצוא באתר את כל מה שאתם מחפשים.

אתר Vegan Friendly מציג: כל המידע שטבעונים צריכים - במקום אחד

מתכונים

אחד האתגרים הגדולים של טבעונים באשר הם הוא למצוא רעיונות ומתכונים לאוכל טבעוני. באתר תוכלו ליהנות מקטגוריה מקיפה של מאות מתכונים מעולים – ארוחות שמתאימות לילדים, ארוחות בוקר, מאפים, ממרחים, מנות ראשונות, מתכונים מיוחדים לחגי ישראל, קינוחים, שייקים רואו פוד ועוד. תוכלו להיעזר באתר בכל זמן ולהגדיל את רפרטואר הבישול הטבעוני שלכם.

בלוג מעניין ומקיף

מעבר לכל הקטגוריות הנהדרות הללו שווה להכיר גם את הבלוג של אתר Vegan Friendly. תוכלו למצוא שם הרבה מאד מידע מתחומים שונים כולל ביקורות מסעדות טבעוניות מקיפות, כתבות שונות מתחום האקולוגיה והקיימות, מידע בנושא אקטיביזם, נושאים הקשורים בבריאות, טבעונות ויהדות וכן הלאה.

בשורה התחתונה, מדובר בכתובת המושלמת לכל הטבעונים באשר הם. אם אורח החיים הטבעוני מעניין אתכם ואם אתם רוצים לקבל כמה שיותר מידע עדכני ורלוונטי בתחום, אנו ממליצים בחום להוסיף את אתר Vegan Friendly לרשימת המועדפים שלכם. היכנסו עוד היום והתרשמו בעצמכם מהמבחר שהוא מציע.