אם נלך בערך 20 שנה אחורה, נראה כי כמעט כל מי שעסק בימים ההם בספורט אתגרי מסוגים שונים, לא יכול היה להנות מהאפשרות של תיעוד הרגעים המרגשים, וכך הצילום האתגרי נשאר תחום למקצוענים בלבד והחוויות עברו לאנשים הקרובים בעיקר מפה לאוזן. היום התמונה השתנתה פחות או יותר מקצה לקצה, וגם אלו שעוסקים בספורט אקסטרים ולא מחשיבים עצמם כצלמים מקצועיים, יכולים להפיק בקלות צילומי וידאו או סטילס מרהיבים בלי שום בעיה בזכות מצלמות הגו פרו האיכותיות שכבר הפכו די מזמן לנחלת הכלל. אם אתם עדיין לא מכירים את המוצר הנפלא הזה ובמיוחד אם אתם חובבי ספורט אתגרי – רכיבת שטח, צלילה, סקי או כל סוג אחר – אנחנו רוצים להסביר לכם על המוצר שיאפשר לכם לתעד את כל הרגעים הכי מרגשים.

מה ההבדל בין מצלמת גו פרו למצלמה רגילה?

ובכן, זוהי ככל הנראה השאלה הראשונה שעולה כאשר מדברים על המוצר הזה וחשוב להבין כי מדובר במוצרים שונים בתכלית. מצלמות רגילות, אפילו הטובות והיקרות ביותר מהן ובטח מצלמות של טלפונים ניידים, יאפשרו לנו אולי להוציא צילומי וידאו או סטילס איכותיים, אבל האם הם יעמדו בתנאים הקשים של ספורט אתגרי? ובכן, נתחיל מזה שלמרבית סוגי הספורט הן לא יתאימו ולו רק בגלל העובדה הפשוטה שאין דרך להחזיק אותן במהלך הפעילות. מצלמת גו פרו לעומת זאת היא מצלמה שמיועדת בדיוק לדברים הללו ובדיוק בגלל זה חשוב להכיר את התכונות שלה המאפשרות את השימוש האתגרי. אגב, אם אתם מעוניינים לרכוש את אחד מדגמי גו פרו, מומלץ לבצע את הרכישה מיבואן רשמי וכך להנות מאחריות מקיפה שהיא חשובה תמיד, אבל חשובה הרבה יותר כאשר מדברים על שימוש לצורך ספורט אתגרי.

חיבור פשוט ונוח לכל צורך

אז מה זה אומר בעצם התאמה לצילום של ספורט אתגרי? בראש ובראשונה צריך לדבר על האפשרות לחיבור של המצלמה שמאפשר צילום פאסיבי בכל סוג של ספורט. ניתן לחבר אותה לקסדה עם עוסקים ברכיבה על אופניים או על אופנוע (גם בשטח), אפשר לחבר אותה לכלי רכב מסוגים שונים כמו אופנועים וטרקטורונים ואפילו לחבר אותה בקלות לכלי שיט כמו סירות ואופנועי ים. אגב, אם אתם תוהים אם ניתן להשתמש בה גם בסביבה עם מים, התשובה היא שבהחלט ניתן לעשות זאת שכן אפשר לרכוש אביזר מתאים שמגן עליה באופן מוחלט ממים ואפשר אפילו להשתמש בה לצילום מתחת למים למי שעוסק בצלילה עם בלונים או צלילה חופשית. האפשרות של החיבור מאפשרת להמשיך בפעילות כרגיל ואין צורך להשתמש בידיים כדי להפעיל את המצלמה מלבד ההפעלה הראשונית ובחירת ההגדרות.

הסוד של גו פרו: מצלמת האקסטרים שתתעד את הרגעים הכי מיוחדים שלכם

מגוון זוויות ואפשרויות צילום

כאמור מדובר במצלמה שאפשר להשתמש בה באופן אוטומטי. מתוך כך דגמי גו פרו השונים יודעים לצלם ממגוון רחב של זוויות שונות וזה בהחלט יתרון משמעותי. כמו כן ניתן להגדיר מראש את סוג הצילום שתרצו לבצע. אפשר לבחור בצילום וידאו לזמן מוגדר מראש או להגדיר למשל שבכל שלוש דקות המצלמה תבצע צילום סטילס אחד.

ההגנה המושלמת

לבסוף חשוב לציין כי על מנת שמצלמות הגו פרו יוכלו לבצע את עבודתן כראוי, הן בנויות כך שהן מוגנות מפני נזקי הסביבה ומפני נפילות וחבלות.

תיעוד של ספורט אקסטרים הוא אחד הדברים הנפלאים ביותר שיכול לעשות מי שעוסק בתחום, והדגמים השונים של מצלמות גו פרו הם בלי ספק הדרך הנכונה והטובה ביותר לעשות זאת.