תלמידי תיכון – שואפים להגיע לתפקיד משמעותי בצה"ל? ובכן, אין ספק שמדובר בשאיפה נעלה ושתקופת השירות הצבאי היא הרבה משמעותית וגם מהנה כאשר ממלאים תפקיד חשוב, ואתם בטח יודעים שהדרך לשיבוץ בתפקיד שמעניין אתכם מתחילה בהתייצבות הראשונה שלכם מול מערכת הביטחון, הצו הראשון בלשכות הגיוס השונות בארץ. אחד החלקים המשמעותיים ביותר ביום המיון הזה הוא המבחן הפסיכוטכני שקובע במידת רבה את מידת התאמתכם לשירות בתפקידים טובים. הצלחה במבחן תסייע לכם לקבל זימונים טובים שמעניינים אתכם ומאידך כישלון בו ימנע מכם הרבה פעמים מלממש את עצמכם עד הסוף. לכן חשוב מאד להתכונן אליו, ואנחנו רוצים לכם את אחת האפשרויות הטובות ביותר כיום לעשות זאת והיא קורסי האונליין למבחני הצו הראשון.

תרגול זו הדרך היחידה להצלחה במבחן הפסיכוטכני

חשובי להבין מהרגע הראשון כי תרגול זו הדרך היחידה להצלחה במבחני פסיכוטכני, שכאן אין אפשרות לשנן את החומר או לתרגל אותו. מדובר בשאלות כלליות בנושאים רבים ולכן חשוב להכיר אותן ולהבין איך להתמודד איתן. בגלל שאין דרך ללמוד את החומר או לשנן אותו, כדאי להתכונן בצורה אפקטיבית למבחנים לצו ראשון וזאת הדרך היחידה להשיג יתרון יחסי לפני המבחן הזה. יש קורסים פרונטליים שניתן לעשות, אבל באלו לא תמיד זוכים למספיק תרגול וזהו למעשה היתרון הראשון של קורסי האונליין.

תרגול חופשי ללא הגבלה

בהתאם לזמן שאתם רוצים להכין את עצמכם מראש, תוכלו לרכוש מנוי לתקופת זמן מסוימת עם גישה לכל התכנים ללא הגבלה. תוכלו לבחור בין מנוי שבועי, מנוי חודשי ומנוי לחצי שנה, הכוליים כולם מעל ל-900 שאלות תרגול, מבחני סימולציה עם שעון עצר, 13 סרטוני הדרכה גישה מיידית לכל תכני האתר לאחר הרכישה, שני תרגולים קבוצתיים עם מלש"בים נוספים דרך הזום וכן תמיכה שוטפת דרך ווטסאפ או זום.

כך למעשה אתם יכולים לתרגל כאוות נפשכם לקראת המבחן. אם אתם צריכים חיזוק ממש כמה ימים לפני הצו אפשר ללכת על מנוי שבועי או חודשי או שאפשר לבחור דווקא במנוי לחצי שנה אם אתם מעוניינים בהכנה יסודית לקראת שיבוצים לתפקיד חשוב.

מתכוננים לשירות בצה"ל: מבחנים לצו ראשון עושים אונליין!

הכנה לריאיון האישי

בנוסף להכנה לקראת מבחן הפסיכוטכני, תוכלו לקבל באתר גם הדרכה מקצועית לקראת הריאיון האישי שגם הוא חשוב ביותר בשביל הערכה של כל מתמודד. המראיינים יבדקו כל תשובה שלכם לעומק וכן יבחנו את שפת הגוף שלכם ומידת הרצינות שלכם לקראת השירות הצבאי. ההכנה תאפשר לכם לעבור על הדברים הללו בצורה מקיפה ולהגיע לרגע האמת לאחר שכבר עברתם מספר ראיונות המדמים ברמת דיוק גבוה את הריאיון האמיתי. תוכלו לסגל לעצמכם שפת גוף חיובית, שתעזור לכם גם במבחן וגם ככלי לחיים.

צוות המורים המקצועיים ביותר

התמיכה הטכנית וכן ההכוונה והסיוע בזום לצד שיעורי הזום, נעשים תמיד על ידי אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום. האפשרות לקבל את ההכוונה והידע ממי שעוסק בעבר ובהווה בתהליכי המיון השונים תאפשר לכם להכיר את השלבים השונים לעומק ומבפנים, מה שיקנה לכם יתרון משמעותי בלי צל של ספק.

חשוב לשים לב כי שיטת הלימוד הזו, המשלבת את ההכוונה והסיוע של מקצוענים בתחום וכן נותנת את האפשרות לתרגל ולחזור מספר פעמים על השלבים השונים של התהליך מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם ונראה כי מי שאכן מכין את עצמו בצורה אפקטיבית לקראת המבחנים גם מצליח באמת לקבל בסופו של דבר שיבוץ טוב יותר.

אל תתפשרו וזכרו שהמבחנים משמעותיים לתקופת השירות הצבאי שלכם והיעזרו באפשרות של הכנה אליהם אונליין.