כיום – מי שצריך להדפיס מסמכים על בסיס קבוע, יכול לבחור מתוך עשרות דגמים של מדפסות ביתיות איכותיות במחירים סופר נוחים ומשתלמים. ועל אף שהאפשרות לרכישת מדפסות איכותיות נראית בהחלט נוצצת, כל מי שצריך להדפיס מסמכים שונים על בסיס קבוע יודע היטב שאת הכסף הגדול עושות חברות המדפסות דרך מכירת הטונרים וראשי הדיו, ומדובר על מוצרים שעולים הרבה מאד כסף. כך, מי שאכן נדרש למסמכים צריך להוציא סכומים לא מבוטלים מדי חודש וזו בהחלט עשויה להיות הוצאה כבדה, אך האם מדובר בגזרת גורל ואין דרך לחסוך בעניין הזה? ממש לא, ואם יודעים מהיכן לרכוש את המוצרים הללו ואיך לבחור את המוצרים המתאימים, אפשר בהחלט למצוא אותם במחירים הוגנים ומשתלמים. בקרו באתר xldyo דרכו תוכלו לרכוש טונרים וראשי דיו במחירים מצוינים.

כל סוגי ראשי הדיו שאתם מחפשים

נתחיל עם המוצרים המבוקשים ביותר בתחום הזה – ראשי הדיו. אם אתם מחפשים מוצרים מצוינים במחירים זולים, מומלץ לבקר באתר ולהתרשם מהמבחר הגדול שתוכלו למצוא בו. ראשי דיו מצוינים למדפסות ברדר, ראשי דיו למדפסות אפסון, ראשים למדפסות HP ועוד – וכמובן שאפשר למצוא ראשי דיו שחורים וכן ראשי דיו צבעוניים. כמו כן, אפשר לרכוש דרך האתר חבילות של ראשי דיו איכותיים בכמות גדולה ובמחירים זולים משמעותית מקנייה של ראשים בודדים. זה מתאים במיוחד למי שמדפיס בכמויות גדולות וצריך לרכוש ראשי דיו על בסיס קבוע, אבל בגלל שמדובר על מוצר שלא מתבזבז שווה לרכוש את החבילות גם אם אתם מדפיסים מעט יחסית.

טונרים

בדומה לראשי הדיו שניתן לרכוש באתר במחירים נוחים ביותר, גם אם תחפשו טונרים לסוגים רבים מדפסות תוכלו למצוא הרבה מאד מוצרים מצוינים באתר במחירים ממש טובים. טונרים איכותיים למדפסות סמסונג, טונרים למדפסות HP, טונרים למדפסות זירוקס ועוד. חשוב לשים לב שגם בקטגוריה הזו יש אפשרות לחיסכון משמעותי עם שלל מבצעים והטבות כמו שלושה טונרים של מדפסת HP ועוד אחד מתנה ב-165 שקלים בלבד, סטים של טונרים לדגמים שונים וכן הלאה.

הכירו את הטונרים התואמים

מה בעצם עושות חברות המדפסות שרוצות להוציא כסף מהלקוחות? הן מסבירות ומזהירות שאסור בתכלית האיסור להשתמש בטונרים וראשי דיו שאינם מקוריים ומיוצרים על ידה ולרוב מסבירים שהדבר עלול לגרום נזק חמור למדפסות, כאשר כמובן שהמוצרים שהחברות משווקות הם יקרים הרבה יותר. האם זה נכון? חד משמעית לא. יש טונרים תואמים מצוינים שעושים עבודה לא פחות טובה מהמוצרים המקוריים והיתרון כאן הוא שהם זולים פי כמה וכמה משאר המוצרים. באתר תוכלו למצוא את הטונרים וראשי הדיו התואמים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק וכך לחסוך מאות ואלפי שקלים מדי שנה.

משלוחים מהירים וזולים לכל חלקי הארץ

לבסוף חשוב לדבר על אחד היתרונות המשמעותיים ברכישה של מוצרים דרך האתר. כל הזמנה מעל 300 שקלים תזכה אתכם באופן אוטומטי במשלוח חינם של המוצרים עד הבית. אם רכשתם בפחות מזה, תוכלו להוסיף 29 שקלים למשלוח אקספרס שיגיע עד אליכם לבית או למשרד, ואם יש לכם זמן ואתם לא צריכים את המוצרים בהקדם האפשרי, תוכלו לבחור במשלוח של צ'יטה לנקודות איסוף תוך שלושה ימי עסקים במחיר של עשרה שקלים בלבד.

אם כך – נראה כי מדובר על אתר מצוין עבור מי שרוצה לחסוך בהוצאות ההדפסה ואם זה משהו שגם אתם שואפים אליו אנו בהחלט ממליצים לבקר.