לא עוד טרטורים: היום אפשר לקבל שירותים משפטיים באינטרנט

בעולם מקוון, רק מתבקש שגם משימות שנוגעות לפעילות העסקית יתבצעו באופן מקוון. כך למשל הכנת חוזה עבודה, רישום חברה כחוק, או הכנת חוזה שכירות בהחלט ניתן ואף מומלץ לסגור באמצעות הרשת. אז אם גם אתם מבקשים לנצל כהלכה את הזמן הפנוי, מוזמנים להבין עד כמה שירותים משפטיים באינטרנט מתקדמים ויעילים. מוזמנים להכיר אתר מקצועי במיוחד – אתר ליגל איט.

שורה של עורכי דין מובילים במגוון תחומים

באתר ליגל איט מחכים לכם שלל שירותים משפטיים, כאשר כולם ללא יוצא מהכלל מתבצעים באופן מקוון – זוכים לקבל שירותים משפטיים מבלי לצאת מהבית. בכל זאת מבקשים לערוך פגישה? בדיוק בשל כך קיימות שיחות זום. אתר ליגל איט מתמחה בשורה ארוכה של מתן שירותים משפטיים, וכל זאת לצד עורכי דין מובילים. מעבר לכל זאת, ראוי לציין שהמחירים נחשבים טובים, האתר מציג ממשק נוח לשימוש וישנה שקיפות מלאה מתחילת התהליך. כמו כן, התשלום ניתן רק עבור השירות הרצוי ללא תוספות של הרגע האחרון וללא התחייבות ארוכת טווח. מה עוד? סך הטפסים שלא פעם כרוכים בפעולות מורכבות, מטופלים עבורכם באופן מקצועי ויעיל, ובאופן כללי כאשר נעזרים באתר ניתן להיות בטוחים, וזאת כי צוות ליגל איט מעניק את השירות הטוב ביותר מתחילת התהליך ועד השגת הפעולה הרצויה.

4 קטגוריות שלל שירותים

הפלטפורמה מציעה שורה ארוכה של שירותים, כאשר באופן כללי יש חלוקה ל-4 קטגוריות עיקריות

עסקים והסכמים, נדל"ן, אישי ומשפחה וחתימות ותרגומים. כך למשל נציין שדרך האתר ניתן להשיג שירות מקוון עבור הקמת סטרטאפ, רישום כעמותה, הסכמי רכישה, נושאים שנוגעים לפשיטת רגל, קבלת ייצוג בעת תביעה, יצירת מכתב התראה לפני תביעה, הגדרת הסכם אופציות, תרגום מסמכים, הקמת חברה בחו"ל, עריכת צוואה, עריכת הסכם ממון, הסכם גירושין ועוד. כפי שמתחיל להתבהר, האתר מעניק שירות מקוון עבור שורה ארוכה של נושאים, ועל כן טוב לדעת שעומד לטובת הלקוחות צוות נרחב של עורכי דין שמתמחים בשלל נושאים.

 

 

בכל שעה רצויה

מדוע רבים בוחרים להיעזר בשירותים המקוונים מבית ליגל איט? מדוע בעלי עסקים לצד אנשים פרטיים בוחרים לסגור את הפינה באופן מקוון? ובכן ניתן למצוא לכך שלל סיבות. הסיבה הראשית נוגעת לחיסכון בזמן. כידוע לכל פגישה עם עורך דין תיקח לפחות שעה, ואף יש לקחת בחשבון זמן נסיעה הלוך ושוב, כולל זמן עבור מציאת חנייה וזמן המתנה לפגישה. כאן המקום לציין שאת השירות שאתר ליגל איט מציע ניתן לנצל בכל שעה רצויה. יש לכם בערב כמה דקות פנויות? ניתן להניע את התהליך. מבקשים להמשיך אותו באמצעות פגישה מקוונת מול עו"ד? אתם אלו שקובעים זמנים!

חיסכון בעלויות

לצד העובדה ששירות מקוון חוסך זמן חשוב, גם ראוי לציין שהשירות חוסך עלויות. יש לקחת בחשבון שכאשר עורך דין קובע עמכם פגישה במשרד, הוא בין היתר כולל במחיר הוצאות משלימות, כגון שכירות, הוצאות אירוח וכדומה. מצד שני, באמצעות שירות מקוון מגוון הוצאות משנה יורדות מסדר היום. מעבר לכך, יש לא מעט מהלכים שאם סוגרים באופן מקוון זוכים לחתוך בהוצאות. כך למשל עלות אגרת רישום חברה נחתכת ב-500 ש"ח באמצעות הליך מקוון. אם כל זאת לא מספיק, הרי שגם ראוי לציין שבאמצעות שירות מקוון ניתן להשיג שירות הרבה יותר יעיל, וזאת כי מעבירים מגוון מהלכים למשפך משימות שגם הוא מקוון. מסקנה? הגיע הזמן להתקדם – הגיע הזמן להפיק את המרב מהקדמה!