השכרת רכב באינטרנט

ככל שעובר הזמן, נראה כי יותר ויותר שירותים שבעבר היינו רגילים לקבל בצורה פרונטלית, ניתנים גם דרך האינטרנט ומתברר שמבקרים רבים זה נוח הרבה יותר בצורה הזו. זה נכון לגבי הזמנת מזון ומוצרי צריכה מהסופר, הזמנת מכשירים חשמליים וריהוט שמגיעים עד אלינו וכמובן כשמזמינים מוצרים שונים מאתרי הקניות הגדולים בחו"ל. לצד כל אלה, ישנו שירות נוסף שנראה שגם אותו נוח לקבל הרבה יותר דרך האינטרנט ואנו מדברים על התחום של השכרת רכב באינטרנט. מתברר שהרבה יותר נוח ופשוט לעשות את זה בצורה הזו, ואם זה משהו שעדיין לא יצא לכם להכיר, אנחנו רוצים לספר לכם על כל היתרונות המשמעותיים בשיטה הזו ואיך כדאי לעשות את זה.

קודם כל – בדקו את המבצעים

היום, מרבית חברות השכרת הרכב ובטח הגדולות והמוכרות שבהן, מאפשרות להשכיר רכב לכל מטרה, לכל זמן ומכל נקודת איסוף דרך האינטרנט. מעבר לכך, על מנת לעודד יותר ויותר אנשים לשכור רכבים בצורה הזו על מנת לחסוך בכוח אדם ומשאבים, מרבית החברות גם מציעות הטבות ומחירים אטרקטיביים על השכרת רכב דרך האינטרנט ובהחלט שווה לבדוק את מבצעי השכרת הרכב קודם כל. במרבית המקרים תגלו שהזמנה דרך הרשת מאפשרת לכם הוזלה משמעותית במחירי השכירות וכן במחירי הביטוח, לפעמים אפילו ברמה של עד עשרות אחוזים מהשכרה פרונטלית רגילה.

איך זה עובד?

ובכן, השכרת הרכב באופן הזה היא פשוטה באופן מפתיע למדי. כל שצריך הוא להיכנס לאתר, לבחור את הרכב בו אתם מעוניינים, לציין מהיכן אתם רוצים לאסוף אותו והיכן תרצו להחזיר אותו וכמובן לבחור תקופת שכירות רצויה (שאותה ניתן להאריך או לקצר במידת הצורך כשהרכב כבר ברשותכם). לאחר מכן תעברו במרבית האתרים לממשק של תשלום מאובטח ותוכלו לבחור כיצד לשלם ואם לעשות את זה בקרדיט, תשלום אחד או מספר תשלומים, ומכאן כל שנשאר לכם הוא לגשת לנקודת האיסוף שבחרתם ולצאת עם הרכב לעניינכם.

למה כדאי לשים לב?

כשאתם שוכרים רכב פרונטלית, תדרשו לבדוק היטב את הרכב מכל הכיוונים ולראות שאין מכות או פגיעות בו שקיימות מלפני כן. לרוב נציגי החברות דואגים שתעשו זאת גם כאשר ביצעתם הזמנה אונליין, אבל יש בהחלט מקומות בהם העניין הזה מתפספס. על מנת שלא תחויבו בתשלום על פגיעות שלא אתם עשיתם, זכרו תמיד לעשות זאת בעצמכם וודאו שזה קורה בנוכחות של נציג מחברת ההשכרה. חשוב מאוד לצלם את כל הרכב כדי להוכיח שלא אתם גרמתם לנזקים או מכות בו, כדי שלא תמצאו את עצמכם באי נעימות מול החברה. לאחרונה נקבע כי חברות השכרה יהיו אחראיות לנזק של צד ג' במקרה של תאונה, כך שחשוב מאוד לוודא שלא אתם גרמתם לנזקים ברכב או באמצעותו.

חפשו אצל החברות הקטנות

כמו שווקים אחרים המאופיינים בתחרות גבוהה יחסית, גם כאן תגלו בהקדם כי מחירי השכרת הרכב אונליין הם דומים פחות או יותר במיוחד כאשר מדובר על החברות הגדולות. לעומת זאת, למרבה ההפתעה דווקא בסוכנויות הקטנות והמשפחתיות יש את האפשרות לדאוג ללקוחות למחירים אטרקטיביים ונוחים יותר, ועל כן לפני שאתם סוגרים עסקה עם חברה גדולה ומוכרת להשכרת רכב, אנו בהחלט ממליצים לבדוק קודם כל את ההיצע אצל החברות הקטנות יותר.

לחסוך בזמן היקר שלכם

אז מה היתרון בהשכרת רכב באינטרנט אתם שואלים? ובכן, אם אי פעם יצא לכם להשכיר רכב בצורה פרונטלית אתם יודעים היטב שזה תהליך שיכול לקחת הרבה זמן, במיוחד אם יש הרבה לקוחות בסניף. ההשכרה אונליין חוסכת לכם הרבה מאד זמן יקר כשאתם יכולים פשוט להגיע ולאסוף את הרכב תוך דקות ספורות. לזה נוסיף את המחירים שהם לפעמים נוחים יותר בשיטה הזו, ונקבל דרך בהחלט נוחה ומשתלמת להשכרת רכב. סעו בזהירות!