שירות אנטי ספאם של ספק ITC

ברשת האינטרנט יש אינספור הזדמנויות שונות, לאנשים פרטיים כמו גם לעסקים. באופן דומה ובמקביל לכך, רשת זו גם מציגה מגוון רחב של סיכונים ואיומים. שירות האנטי ספאם של ITC מספק לכך מענה מעניין:

אנטי ספאם iGuard

שירות אנטי ספאם iGuard מונע פגיעה בהתקני המחשוב אשר מהם אתם גולשים, בין אם זה מחשב שולחני או סמארטפון או טאבלט. השרות, אשר מציע ספק itc, מאפשר לשלוט בתכנים שבהם צופים ברחבי האינטרנט. זאת באמצעות הגדרה מותאמת אישית ומראש, אילו אתרים ותכנים יחסמו ואילו יורשו. מדובר למעשה בבקרת הגלישה באינטרנט, באמצעות שתי גישות. גישה אחת, היא זיהוי מילות מפתח חשודות. גישה שנייה, היא זיהוי אתרים מותרים או אסורים לגלישה. זיהוי מילים חשודות היא שיטה בעלת יכולת מוגבלת, מאחר שמשמעות המילים תלויה בקונטקסט שבו הן מופיעות. עם זאת, ניתן לזהות גם את המידה שבה אותה מילה נפוצה באתר, מיקום המילה ועוד. כך שהדבר בהחלט נותן פעמים רבות אינדיקציות טובות. במיוחד בשילוב זיהוי מילים חשודות רבות. גישת האתרים הספציפיים, שמתירים או אוסרים אליהם כניסה, היא גישה חד משמעית – חוסמת או מתירה באופן מלא. עם זאת, ברור שהיא מוגבלת, מבחינה זו שלא ניתן להגדיר מראש את כל האתרים המסוכנים ברחבי האינטרנט. אם מתבססים על הגדרת אתרים מותרים, הדבר מגביל את הגולשים להיקף אתרים מצומצם.

בקרת הורים

שירות זה מתאים לעסקים ולאנשים פרטיים בכלל, אך גם באופן מיוחד להורים. עבורם, הוא מספק מה שמכונה בקרת הורים. הדבר חשוב מאוד, מאחר שילדים במיוחד פגיעים לסיכוני האינטרנט השונים. זאת, על רקע חוסר ניסיון וידע מתאימים. בקרת הורים הוא שירות אשר מסייע להורים להגן על ילדיהם, בפעילות הגלישה באינטרנט. מדובר על סיוע אשר עשוי להתבטא בכמה היבטים שונים. שירות כזה מנטר את הפעילות השוטפת של הילד ברשת האינטרנט ומסוגל להתריע כאשר יש מצב חשוד או מסוכן בוודאות. ההתרעה יכולה להיות מלווה גם בפעולה מיידית, דוגמת חסימת הכניסה לאותו אתר. לחילופין, היא עשויה להיות רק התרעה ללא פעולה. הפרטים ניתנים לשליטה בידי ההורים. אם משלבים בכך הסברה טובה לילדים בנושא זה, אז שילוב המודעות של הילדים והבקרה מצד שירות אנטי ספאם iGuard, מספקים מעטפת הגנה רחבה ובטוחה.

עוד חשוב לדעת

שירות האנטי ספאם iGuard אינו דורש התקנה מקומית על גבי המחשב שלכם. במקום זאת, הוא פועל אוטומטית תוך כדי הגישה שלכם לרשת האינטרנט. זאת, באמצעות ספק האינטרנט איתו אתם עובדים, באופן שהוא "שקוף" עבורכם. במילים אחרות – מאחורי הקלעים מבחינתכם. בצורה דומה, הוא גם מתעדכן באופן שוטף. שירות זה עובד על בסיס אינטליגנציה מלאכותית וניתוח איומים מתוחכם. כמו כן, השירות עומד בתקנות CIPA (Children’s Internet Protection Act) ו-BECTA (British Education Communications and Technology Age). ניתן לנסות אותו במהירות ובקלות למשך 30 יום בחינם.

ספק אחד – פתרונות רבים

מול כמה ספקים בתחום האינטרנט אתם פועלים? לבחירה בספק אינטרנט שמציע גם שירות אבטחה כזה, כמו ספק אינטרנט Itc, יש יתרונות חשובים. הדבר מפשט את ההתנהלות השוטפת מול ספקים שונים, בכך שיש פחות ספקים, פחות גורמים לפנות אליהם לתמיכה, תשלום מרוכז מול גורם אחד ועוד. כמו כן, היבטי אינטגרציה שונים נעשים קלים יותר מראש, כאשר צורכים כמה שירותים מאותו הספק.

לסיכום

מומלץ מאוד להשתמש בשירות אבטחה מסוג זה, בכדי לצמצם למינימום, את הסיכונים שאליהם נחשפים באינטרנט.