חללי עבודה בראשון לציון – הפתרון המושלם לפרילנסרים בתחום הדיגיטל

בפני רוב העובדים הפרילנסרים בתחום הדיגיטל עומדות אפשרויות רבות לבחירה מתוך העובדה שהם למעשה הבוסים של עצמם, והאפשרויות השונות באות לידי ביטוי, בין היתר, בנושא מקום העבודה. יש מי שעובדים מהבית, יש מי ששוכרים משרד ויש מי שעובדים בגישה אחרת ומיוחדת למדי – חללי עבודה. מה הם חללי עבודה? מה זה בדיוק אומר? מדוע זה נחשב למקום עבודה חיובי? ומי מציע זאת בראשון לציון (ולא רק)? את כל התשובות תקבלו במאמר שלפניכם.

חללי עבודה – זמינים גם בארץ

הרעיון של חללי עבודה איננו חדש, אך לקח לו זמן לצבור פופולריות. לבסוף הוא הגיע גם לארץ וכעת הוא זמין במקומות שונים בארץ. חברת dogether מציעה מרחבי עבודה – הנקראים גם חללי עבודה – משותפים בשני מקומות בארץ. האחד ממוקם במגדל העסקים עיר ימים (פולג) בנתניה, ואילו השני במתחם העסקים עזריאלי ראשונים שבראשון לציון, וליתר דיוק במחלף ראשונים שבין ראשון לציון לנס ציונה. במסגרת שירותי המקום הזה בראשון לציון תוכלו למצוא את כל מה שכלול בקונספט חללי העבודה ברמה גבוהה ובעלויות משתלמות במיוחד.

 

 

מהם חללי עבודה?

חללי העבודה הם למעשה רעיון פשוט יחסית. מדובר על חלל אחד גדול שבו ניתן לשכור מקום לפי הצורך, הגודל שלו אתם זקוקים ומשך הזמן שאתם צריכים להיות בו. זהו פתרון מעולה שמאפשר גמישות ברמה גבוהה מאוד ביחס למודל המסורתי של שכירות לטווח ארוך, ואף יותר בהשוואה למודל של רכישת מקום. בדרך כלל לא משתלם לעסקים קטנים ופרילנסרים לרכוש נדל"ן עסקי. חללי העבודה מצוידים בכל הדרוש לעבודה שוטפת, והם יכולים לספק לכם עמדה מקצועית למסחר, לשיווק, לעיצוב ולפעולות נוספות. השימוש בהם יכול להיות רחב וקבוע יחסית, אך הוא יכול להיות גם חלקי, למשל במקרים שבהם אתם מעוניינים לערוך פגישה עם לקוח חדש במקום מקצועי ומרשים או פגישה חודשית קבועה בת כמה שעות של כל הצוות. האפשרויות שקיימות בתחום זה הן אינסופיות, והגמישות שמתקבלת יכולה להועיל מאוד לכלל ההתנהלות והעבודה שלכם.

מיקום מעולה

התשובה לשאלה האם לעבוד בגישת חללי העבודה תלויה בין השאר במיקום שבו הם זמינים ובמה שמוצע בו. המתחם של dogether בעזריאלי ראשונים הוא במיקום מרכזי מאוד ונגיש גם מבחינת תחבורה פרטית ומקומות חניה וגם מבחינת תחבורה ציבורית וגישה לתחנת רכבת. המבנה ממוקם בקניון עזריאלי ראשונים ומקיפים אותו בתי קפה, מסעדות מומלצות, חדר כושר ועוד מבחר רחב מאוד של חנויות ואפשרויות. במבט כללי תקבלו במתחם של dogether גישה למשרדים פרטיים שמאובזרים בכל הדרוש, כמו גם גישה לאזורי מפגש משותפים. את כל זה משלימים מטבח מאובזר, תמיכה טכנית יעילה וגישה למגוון סדנאות, הרצאות ופעילויות נוספות. באופן יותר ספציפי, תתבקשו לבחור מבין כמה מסלולים אפשריים:

  • מסלול של משרד פרטי: שכירת משרד פרטי לעד 100 אנשים, כולל ריהוט בסיסי – כיסאות, שולחנות וארונות. מסלול זה מספק גם כתובת עסקית וניהול דואר, וכן גישה לחדר מנוחה ובר שתייה לשימוש חופשי.
  • עמדה קבועה במשרד משותף: שכירת עמדה פרטית קבועה במסגרת משרד משותף המכיל כמה עסקים שעובדים במקביל. אפשרות זו עשויה להיות אטרקטיבית במיוחד לפרילנסרים.
  • חדר ישיבות: שכירת חדר ישיבות שמיועד ל-4 עד 27 איש, הכולל תשתיות לטכנולוגיה הדרושה לקיום ישיבות עסקיות.

לסיכום

כדאי להכיר את האפשרות של חללי העבודה בראשון לציון ולהבין את התועלת הפוטנציאלית שהעבודה במקום כזה עשויה לספק לכם כעובדים עצמאיים. גם אם אין לכם צורך מיידי בכך, צורך כזה עשוי לעלות בהמשך, ולכן כדאי להיות ערוכים לכך מראש. חשוב לדעת שלאחר שבחרתם את אחד המסלולים וסגרתם את הפרטים מול החברה מתאפשרת כניסה באופן חופשי למתחמים ששכרתם, בלי שום מגבלה של שעה או יום. נשמע שווה, לא?