הטכנולוגיה מגיעה לגג הבית שלכם: הכירו את Volta Solar

רוצים פאנלים סולאריים גם על הגג הפרטי שלכם? ייתכן שזה אפשרי ואפילו משתלם, גם אם נראה לכם שמגבלות שונות מפריעות לכך. בואו נראה כיצד:

זמין ומשתלם, גם לשימוש פרטי

כולנו כבר שמענו על פאנלים סולאריים, שהם טכנולוגיה מודרנית שנמצאת איתנו מזה לא מעט שנים. בעבר הם היו יקרים מדי ובהחלט לא דבר שאדם ממוצע מתקין בביתו. ראינו זאת מיושם בעיקר בעסקים ובמוסדות ציבור גדולים. בהמשך ועם הזמן, למעשה עד היום, המערכות הסולאריות השתכללו בהדרגה ומחירן הוזל עוד ועוד. כך קרה, שמערכות מעניינות אלה הגיעו גם להישג ידם של אנשים פרטיים. מסביב למוצרים אלה התפתח גם שוק מקצועי של נותני שירותים. כיום, תוכלו לממש זאת באמצעות שירותי חברת וולטה סולאר, באופן איכותי, קל ומהיר. Volta Solar מקימה, מתחזקת ומתפעלת מערכות סולאריות על גגות בתים פרטיים, מסחריים ומבני ציבור. כך שעומד לרשותה ניסיון רב, בהתקנת מערכות כאלה בהיקפים שונים ומגוון תנאים. חזון החברה מתקשר כמובן גם להשפעת טכנולוגיה זו על הסביבה. מערכת סולארית עובדת באמצעות תאים פוטו וולטאיים, אשר מייד מפיקים חשמל בתגובה לכך. אין צורך לשם כך בשרפת דלקים, כפי שרואים בתחנות כח מיושנות להפקת חשמל.

 

 

מה מפריע לכם ליישם זאת?

אלה תשובות לכמה הסתייגויות שונות, שיש לאנשים לעתים בהקשר המערכות הסולאריות והאפקטיביות שלהן:

  • משתלם גם בבתים פרטיים – יש שחושבים, שמערכות סולאריות לא משתלמות בבתים פרטיים. אכן, אנו רגילים לראות בהסברים על נושא זה צילומים מרשימים של שדות סולאריים נרחבים. אך ניתן ליישם מערכות אלה גם בקנה מידה קטן בהרבה. למעשה, יש מי שמשתמשים בהם למשל על גג של קרוואן קטן, עבור טיולים. כך שבהחלט ניתן ליישם זאת ובהצלחה, גם על גג של בית ממוצע. מבחינה כספית, גם אם הפאנלים לא יספקו את כל כמות החשמל שתצרכו, הם יצמצמו את הכמות שעליה תשלמו לחברת החשמל.
  • מתאים ליישום גם על גג רעפים – גג שטוח הוא הנוח והפשוט ביותר למטרה זו. אך ניתן ליישם מערכת סולארית גם על גג רעפים.
  • עשוי להתאים גם בבניין משותף – אם יש הסכמה מצד בעלי הדירות, בניין משותף מספק שטח גדול במיוחד לפאנלים כאלה.
  • זה "עובד" גם בחורף – חשוב להבין, שפאנלים סולאריים מסוגלים להפיק חשמל בכמויות משמעותיות, גם בתנאים של שמש לא ישירה. לכן, הם ממשיכים לתפקד גם במהלך החורף.

מה מציעה וולטה סולאר?

וולטה סולאר מייעצת ומתקינה מערכות כאלה. המערכות זמינות בשלושה מודלים של מימון לבחירתתם:

  • רכישה – הסכם בסיסי ופשוט, שבו אתם רוכשים את המערכת הסולארית במלואה מהחברה.
  • שותפות – גישה שונה, שבה אתם והחברה למעשה שותפים ברווחים, שיתקבלו מהאנרגיה שתופק מהלוחות הסולאריים.
  • ליסינג – אפשרות נוספת, מיוחדת יותר, בה וולטה סולאר תשכור מכם שימוש בשטח פנוי בגג שלכם, בו היא תתקין לשימושה לוחות סולאריים.

כמו כן, זמין באתר החברה מחשבון שימושי, שבו תוכלו להזין את פרטי הגג שלכם: האם זה גג רעפים, שטוח או משולב? מה גודלו המוערך? באיזה כיוון הגג? והאם יש או אין עליו הצללה? בעזרת מידע זה, המחשבון יחשב עבורכם השלכות שונות של התקנת מערכת סולארית עבורכם, בהן גודל מערכת בקילוואט, צפי ההכנסות ממנה וכן התשואה הצפויה. הערה חשובה: שימו לב לבחור במחשבון בגרסה לאנשים פרטיים ולא במחשבון לעסקים.

לסיכום

גם אתם יכולים לנצל את התועלות של מערכות סולאריות. פנו לוולטה סולאר ותבינו טוב יותר, עד כמה זה משתלם ובמה זה כרוך, ספציפית עבורכם.