רופא המשפחה שלנו, הרופאים המומחים אליהם אנו ניגשים באופן פרטני בסיטואציות שונות וכן הצוותים הרפואיים בבתי החולים בארץ – הם אלו עליהם אנו סומכים כאשר יש לנו בעיות רפואיות מסוגים שונים, כאשר ישנם לא מעט מקרים בהם מדובר על מצבים של חיים ומוות או לכל הפחות ההבדל המשמעותי בין חיים מלאים וטובים לבין פגיעה משמעותית באיכות החיים. אותם אנשי מקצוע מנסים תמיד לעשות כמיטב יכולתם, אך ישנם לצערנו מקרים בהם הם לא פועלים בשיקול דעת נכון ולא מעניקים לנו טיפול ראוי במגוון דרכים וזה משהו שבהחלט עשויות להיות לו השלכות כבדות עלינו המטופלים. המצבים הללו נקראים בעגה המשפטית רשלנות רפואית, וכאשר אדם נפגע כתוצאה מרשלנות שכזאת הוא זכאי לפיצויים ויכול להגיש תביעה נגד הרופא המטפל ו/או המוסד הרפואי בו נעשה הטיפול. אם חלילה קרה לכם דבר כזה או למישהו מהקרובים שלכם, הדבר הראשון שכדאי הוא לאסוף כמה שיותר מידע על הנושא על מנת שניתן יהיה לדעת איפה אנו עומדים ובהחלט מומלץ גם להתייעץ עם עורכי דין העוסקים בתחום. אנו רוצים להכיר לכם את אתר rlaw בו תוכלו לקבל מידע מקיף בנושא.

כל המידע שחשוב שיהיה בנושא של רשלנות רפואית

באתר עורכי הדין אלמוג שפירא (אתר rlaw למעשה), תוכלו לקבל את כל המידע הראשוני, הבסיסי והחשוב ביותר בנוגע לרשלנות רפואית. בין היתר ניתן להבין מתי קיימת עילה לתביעה של רשלנות רפואית ומתי אכן כדאי לתבוע כאשר ישנה עילה כזו, מידע חשוב על התהליך המורכב של הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית – כמה זמן הוא יארך, מה שיעור הפיצוי הכספי שנוכל לקבל, מהן ההוצאות הצפויות מצידנו ומהו שכר הטרחה המקובל של עורכי הדין. כמובן שמכאן ניתן יהיה בקלות לקבוע פגישה עם אחד המומחים מצוות המשרד ולהבין באופן אישי מהן האפשרויות שלכם.

 אתר rlaw מציג: מידע משפטי בנושא רשלנות רפואית נגיש אונליין

סיוע משפטי בתחומים משיקים

אין ספק שתחום המומחיות העיקרי והגדול ביותר של צוות משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא הוא תחום הרשלנות הרפואית. עם זאת מדובר בלי ספק בתחום אליו משיקים עוד תחומים רבים נוספים ובמהלך השנים המשרד התמחה גם בנושאים אחרים שעשויים להיות רלוונטיים במצבים כאלו.

בין היתר תוכלו לקבל סיוע בנוגע לאובדן כושר עבודה ודיני עבודה באופן כללי, תביעות סיעוד ותביעות ביטוח חיים, תאונות דרכים ותאונות עבודה, סיוע במיצוי הליכים ומימוש זכויות מול המוסד לביטוח לאומי וכן נזקי גוף ונזקי רכוש. כל הדברים הללו הם כמובן דברים לא נעימים שאנחנו מקווים שלא נצטרך לעסוק בהם אף פעם, אבל המציאות מראה שזה משהו שקורה לכל אחד לפחות פעם אחת בחיים אם לא יותר ולכן חשוב להצטייד במצבים הללו בגיבוי משפטי מקצועי ומלא.

אל תתפשרו על הזכויות שלכם

למרבה הצער אנשים רבים כלל לא מודעים לאפשרות של רשלנות רפואית כאשר טיפול רפואי שקיבלו, בין אם מדובר בהליך שגרתי או במצב חירום וסכנה חמורה, משתבש מסיבה כזו או אחרת. רבים חיים שנים ארוכות עם פגיעה משמעותית באיכות החיים ובאפשרות לקיים חיים מלאים וטובים מבלי לדעת כי מגיעים להם פיצויים.

אם גם אתם חלילה נמצאים במצב הזה או שאדם יקר לכם נמצא כרגע בסיטואציה דומה, אנו ממליצים בלי שום ספק לאסוף בשלב הראשון כמה שיותר מידע על הנושא והאפשרויות העומדות בפניכם ומיד אחר כך ליצור קשר עם עורכי דין מנוסים העוסקים בתחום.

זכרו – בעזרת ייצוג משפטי הולם תוכלו לקבל פיצוי על מקרי רשלנות רפואית שקרו לכם. רק בריאות!