הרפואה המודרנית מציעה לנו שלל בדיקות וטיפולים אשר פעם היו נחלת הדמיון בלבד. מטיפולים קוסמטיים ועד ניתוחים שונים – יש כיום שלל טכנולוגיות ושלל התמחויות. אם בעבר היינו פונים לרופא המשפחה בכל עניין, לפחות כמענה ראשוני, הרי שכיום אנחנו יכולים לבחור בין שלל רופאים מומחים. המבחר הוא גדול מפני שבכל התמחות ישנם רופאים רבים אליהם ניתן ללכת. כל זה מביא את נושא קביעת התורים אל קדמת הבמה. קביעת תור אצל רופאים מומחים טובים יכולה להיות מייגעת. הם בדרך כלל מאד עסוקים וקשה יהיה לתאם טלפונית או על ידי אימייל זמנים שיהיו נוחים גם לכם וגם להם. המשיכו לקרוא ותגלו פתרון הרבה יותר חכם, נוח ומהיר לקביעת תורים לרופאים.

כבר לא צריך להמתין לנציג: תורים לרופא קובעים אונליין!

תורים דרך אתר אינטרנט

כמו רבים מהשירותים השונים, גם קביעת תורים לרופאים עוברת היום להיעשות דרך אתר אינטרנט כאשר האתר המוביל בתחום, ואולי היחידי אשר מציע מגוון שירותים כה רחב, פשטות הפעלה ואמינות מידע ברמה הכי גבוהה. מאז כניסתו של אתר 'דוקתורים' לשוק, זימון תורים אונליין הוא אופציה קלה ופשוטה. האתר מציע שלל של רופאים מומחים מתחומים שונים הנחלקים בממשק בצורה נוחה ואינטואיטיבית למשתמש:

אלו ההתמחויות הנפוצות אשר מוצגות לנו כבר במסך הראשון. ניתן להגיע לכל הרופאים המומחים ברשימה של עשרות התמחויות שונות. את החיפוש ניתן לערוך כמובן לפי אזור גיאוגרפי ובכך לצמצם את האפשרויות רק לרופאים הנגישים לכם במרחק נסיעה קצר. זו אופציה טובה למי שלא אוהב לנהוג הרבה, למי שמתקשה בניידות או למי שמעדיף את הנוחות של רופא קרוב לבית.

באתר דוקתורים ניתן לערוך סינון של התוצאות המתקבלות לפי קופת החולים שלכם. ישנם רופאים אשר לא עובדים עם קופת חולים זו או אחרת מסיבות שונות. חשוב לדעת זאת לפני קביעת התור ובדוקתורים כאמור הבעיה הזו נפתרת לחלוטין.

הזמנת התור בדוקתורים

לאחר הסינון עצמו, תוכלו להגיע לעמוד המוקדש לכל רופא מומחה. עוד לפני כן תוכלו לראות את הזמינות שלו או במקרה והוא עמוס מאד – יצוין שלא ניתן לקבוע תור כרגע. זה חוסך מכם זמן מכיוון שאתם לא שולחים בקשות או מתקשרים אל רופאים שמלכתחילה לא יכולים לתת לכם מענה. ליד כל רופא ניתן לקבוע תור בלחיצת כפתור. צריך להירשם לאתר בפעם הראשונה, זה מאפשר שירות טוב יותר. לחילופין, ניתן לקבל מספרי טלפון של המרפאה של הרופא או המוסד בו הוא עובד ומטפל.

המידע על כל רופא מוצג באופן ברור וכולל את התפקיד שלו במוסדות השונים, את סוגי ההתמחות והטיפול שלו כמו גם את ההשכלה שלו והתעודות האקדמאיות שהוא צבר במהלך השנים. תוכלו לקבל הוראות ניווט שונות ואפילו לשתף את הנתונים שלו ברשתות חברתיות שונות בלחיצת כפתור. כך תוכלו להמליץ על רופא שאהבתם ובכך לעזור לחברים ולחברות שלכם ליהנות מטיפול טוב גם כן.

לבסוף, נזכיר את קופות החולים אשר מפעילות אפליקציות שונות אשר ניתן גם מהן להירשם לביקור אצל רופאים מומחים שונים. כל קופת חולים מפעילה אפליקציה נפרדת כאשר היתרון בה הוא שהרופאים הנמצאים בה עובדים עם אותה הקופה. באפליקציות הללו ניתן לא רק לזמן תורים אלא גם לצפות בתיק הרפואי, לקבל מידע על תוצאות בדיקות שעברנו, להתעדכן בנוגע לחיסונים השונים ולתאריך התוקף שלהם, לבצע תשלומים שונים ועוד שלל אפשרויות נוספות.