בעולם המודרני, האינטרנט הפך למקור המידע הכי זמין, נגיש ומהיר שיש. יש לכך הרבה מאוד יתרונות, ועם זאת צריך להודות על האמת – האינטרנט הוא תהום ללא תחתית, ואפשר בקלות ללכת לאיבוד בין אתרי החדשות השונים, שלא כולם בהכרח מהימנים. לכן, אם אתם מחפשים מידע או עדכונים בתחום מסוים, כדאי לפנות לאתרים שעוסקים בדיוק בנושא בו אתם מתעניינים. בדיוק לשם כך, ריכזנו עבורכם שלושה אתרי אינטרנט שמביאים לכם את החדשות הכי חמות בתחומם!

מגדילים

על התחדשות עירונית, שמעתם? אל תרגישו רע אם לא, מדובר בתחום חדש יחסית בישראל. התחדשות עירונית הוא מושג רחב וכללי המתייחס לכל שינוי או התערבות באזור עירוני קיים. אבל גם אם לא שמעתם את המונח עצמו, כנראה שכן יצא לכם להיחשף למושגים כמו "פינוי בינוי" או "תמ"א 38". אבל מה בעצם המושגים הללו אומרים, ומה הקשר בינם לבין התחדשות עירונית? כדאי שתכירו את מגדילים נדל"ן, אתר האינטרנט שיענה לכם על כל השאלות בנושא ההתחדשות העירונית בישראל. כאמור, מדובר בנושא רחב הכולל תחתיו שלל מושגים, מגמות וגישות, ואתר מגדילים נדל"ן בטוח יעשה לכם קצת סדר בראש.

באתר תוכלו לקרוא על כל החדשות והתוכניות בנושא פינוי בינוי, תמ"א 38 ושימור מבנים בארץ, ותקבלו עדכונים שוטפים על מידע משפטי, פיננסי ושיווקי מעולם ההתחדשות העירונית. כמו כן, האתר מספק היכרות עם פועלם של כל היזמים המובילים והבולטים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית, פרשנויות ודעות של האנשים המסקרים בהרחבה את ההתחדשות העירונית בארץ ואפילו טיפים מעשיים לעיצוב סביבת המגורים.

 

 

ביזפורטל

מתעניינים בבורסה ובניירות ערך? אתם לא לבד – ישראלים רבים כיום מבקשים ללמוד את שוק ההון ולהתעדכן בכל החדשות הכי חמות בתחום. אם גם אתם רוצים להרחיב את הידע שלכם בנושא, כדאי שתכירו את ביזפורטל. ביזפורטל הוא פורטל אינטרנט ישראלי המספק מידע מקיף אודות חדשות שוק ההון, לרבות נתוני מסחר, מטבעות דיגיטליים, מט"ח ונדל"ן. אם אתם חושבים להשקיע את הכסף שלכם, מומלץ לעשות את זה בצורה נכונה, ולכן חשוב להכיר היטב את השוק וכיצד הוא עובד. בביזפורטל תוכלו לקבל את כל הכלים כדי להפוך למשקיעים בטוחים, אחראים וחכמים.

הידען

אם בא לכם להרחיב על הידע הכללי שלכם או סתם להתעדכן בכל מה שחם בעולם המדע, כדאי שתכירו את אתר "הידען". "הידען" הוא אתר תוכן ישראלי שהוקם בשנת 1997 על ידי העיתונאי אבי בליזובסקי, ועוסק בתחום המדע והטכנולוגיה. כל התוכן באתר מובא בשפה העברית, ובאופן כללי מדובר באתר מאוד ידידותי למשתמש שאף כולל מנוע חיפוש פנימי וחלוקה לקטגוריות, למקרה שאתם רוצים למצוא מידע בקלות ובמהירות בנושא או תחום ספציפיים.

באתר תוכלו למצוא מידע על כל נושאי המדע, לרבות סביבה ואנרגיה, ביולוגיה ורפואה, חברה והיסטוריה, חלל ואסטרונומיה ומחשוב וטכנולוגיה. האתר מקיים שיתופי פעולה עם מוסדות אקדמיים ומשמש בין היתר כבמה למדענים ולחוקרים ישראליים הכותבים מאמרים מקוריים בתחום מחקרם,  מה שהופך את האתר למקור ידע מהימן.

סיכום

לסיכום, היתרון הבולט של האינטרנט הוא, ככל הנראה, גם החיסרון הכי גדול שלו. האינטרנט הוא אומנם מקור מידע בלתי מוגבל, אך לא כל המידע בו מהימן ונכון, ולכן חשוב לברור בקפידה את האתרים שמהם אתם צורכים את המידע בנושא המבוקש.