החיים של כולנו מלאים באתגרים שונים, ולכולנו יש שאיפות ורצונות משתנים, אך נראה כי הצורך בזוגיות ומערכות יחסים מסוגים שונים אצל גברים הוא בהחלט צורך חזק, ונראה כי על אף שיש לא מעט רווקות בקבוצות גיל שונות, יש לא מעט גברים שמתקשים לייצר כיום מערכות יחסים ואולי אפילו חוששים לפנות לנשים. אצל אחדים מדובר בקושי להכיר נשים שמתאימות להם, אחרים לא ממש יודעים איך לפנות בצורה טובה פנים אל פנים או ברשתות החברתיות, ויש כאלו המתקשים להפוך קשר שנוצר לקשר רומנטי ולצאת מאזור הידידות. יש גברים שסוחבים את הקשיים הללו במשך שנים ולא מוצאים את הדרכים להתגבר עליהם, ומאידך יש את אלו שמחליטים לקחת את גורלם בידיים ומחפשים את הדרך להתגבר על כך. למרבה המזל, יש לא מעט כלים ואפשרויות היום, ואנו רוצים להכיר לכם אתר מיוחד שדרכו תוכלו להתמודד עם כל קושי בתחום הזה.

על האתר

בחור צעיר בשם אלעד הקים את האתר TextHer. אלעד שחווה במשך שנים ארוכות קשיים בעצמו מול בנות המין היפה. אחרי לא מעט תסכולים, הוא החליט למפות את בצורה מדוקדקת את הצעדים שעשה עד היום, וגילה שיש לא מעט דפוסים עליהם הוא חוזר, המקשים עליו ליצור את מערכות היחסים שהוא שואף אליהן. בנוסף, הוא הבין שממש כמו שהדפוסים הללו קיימים אצלו, הם קיימים אצל עוד אלפי גברים ישראלים, וזה לא משנה עד כמה הם מוצלחים/יפים/עשירים.

מכאן, הוא פיתח שיטה מעניינת ביותר המאפשרת לגברים לעבוד בצורה סיסטמטית על הדפוסים הללו ונותנת להם כלים להתגבר על הקשיים. בואו ננסה להבין איך אפשר לקבל את הידע הזה.

שלב ראשון – מידע באתר

השלב הראשון שמצוין גם למתלבטים ולכאלו שלא בטוחים עדיין שהם מחויבים להיכנס לתהליך רציני יותר, הוא להתרשם מכל הידע בבלוג שבאתר. שם תוכלו לראות הרבה מאד מדריכים שונים ולהתחיל להבין את היסודות של השיטה. בין המדריכים השונים תוכלו למצוא דברים כמו "איך ליצור מתח מיני עם אישה", "איך להתחיל עם בחורה בים", "שלושה אלמנטים מעולם ה-NLP לשיפור התקשורת עם נשים" וכן הלאה.

כבר כאן תוכלו לקבל מושג די ברור ותוכלו להתחיל לתרגל את התקשורת שלכם, ואם אתם מוכנים להתמחות ומרגישים שאתם צריכים עזרה פרטנית יותר, אפשר בהחלט לעבור לשלב הבא.

יותר טוב בשניים: האתר TextHer יכול לעזור לגברים למצוא זוגיות בריאה

שלב שני – קורסים

הקורסים המקצועיים של האתר מתחילים בשיחת ייעוץ ואבחון חינמית לחלוטין, שכבר בה תוכלו להבין בצורה ברורה יותר מהם החסמים שלכם, אלו שמונעים מכם ליצור את מערכות היחסים שהייתם רוצים. מכאן, אם תחליטו ללכת על זה, תזכו לקואוצ'ינג זוגי צמוד של אלעד שילך אתכם יד ביד עד להצלחה ויעזור לכם לתרגל את הדברים החשובים.

בין היתר, תלמדו איך לבנות פרופיל באפליקציות ההיכרויות בצורה נכונה, איך להתכתב עם נשים ולהימנע מסינונים, איך לדבר בטלפון בצורה מושכת שתוביל לפגישה פיזית, מה לעשות בדייט הראשון כדי לקחת את הקשר לכיוון שמתאים לכם, איך לפלרטט ולהפוך את הקשר לזוגי ומיני ולא לקשר של ידידות ואיך ליצור את מערכת היחסים לפי השאיפות שלנו.

באתר תוכלו לראות הרבה מאד המלצות של מתאמנים שהשיטה עזרה להם וזה בהחלט כיוון מצוין עבור גברים שמרגישים שהם לא מצליחים ליצור מערכות יחסים משמעותיות עם נשים. אם אתם מחפשים זוגיות בריאה או רוצים לשפר את התקשורת שלכם עם נשים, זה בהחלט אתר שכדאי להכיר.