מוזיאון אילת? יש דבר כזה: בואו להכיר את ההיסטוריה של העיר הדרומית

אם אתם מתכננים להגיע בקרוב לעיר אילת במתכונת משפחתית או זוגית, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם להוביל ליצירה של חופשה בלתי נשכחת אשר משלבת בין היתר אטרקציות. במקום ללכת לאטרקציות ימיות מוכרות, אפשר ואף רצוי לנצל את הביקור בעיר לטובת היכרות עם ההיסטוריה של העיר הדרומית, וזאת על ידי ביקור במוזיאון אילת אשר נחשב לפנינה תיירותית שפחות מוכרת לציבור הרחב. היכן הוא ממוקם ומה תוכלו לראות במוזיאון? להלן כל הפרטים.

מוזיאון אילת – כל מה שצריך לדעת

על החורבות של מה שהיה פעם מסעדת מזון מהיר בסגנון אמריקאי ממוקם מוזיאון אילת. למעשה, מוזיאון אילת הוא אחד האטרקציות התרבותיות של העיר והוא מושך אליו תיירים מהארץ כמו גם מהעולם אשר רוצים לבוא ולהתרשם מההיסטוריה העשירה של עיר התיירות הרשמית של מדינת ישראל. המוזיאון קטן ביחס למוזיאונים אחרים בישראל אבל הוא בהחלט מאפשר למבקרים להתרשם מההתפתחות שעברה העיר מאז הקמת המדינה ועד לימים הללו, כאשר במוזיאון עצמו מוצגות תמונות היסטוריות של העיר לצד תצלומי אוויר בשחור ולבן של העיר לפני שהוקמה.

במוזיאון מתקיימים גם סיורים מודרכים והעלות הכספית היא נגישה לכל כיס, כל זאת כחלק מרצון של העייריה להנגיש את הנושא של ההיסטוריה והמורשת של העיר לציבור הרחב ובוודאי למבקרים שמגיעים לעיר. אילת נחשבת ובצדק רב לעיר תיירותית מהמעלה הראשונה, כחלק מיצירה של מענה תרבותי שמגיע לידי ביטוי ביכולת שלכם כאזרחי ישראל לקחת חלק בפעילות מהנה מתאימה גם למבוגרים אבל גם לילדים.

 

 

שילוב של אטרקציות בזמן חופשה בעיר אילת –  מבלי לצאת מהבית

במקום למצוא את עצמכם נשארים רק במלון לטובת בטן גב או שהייה בחופים, אפשר ואף רצוי לנצל את החופשה המתקרבת שלכם לטובת יצירה של זמן איכות עם בני הזוג או עם הילדים במסגרת של סגירת אטרקציות מראש, כאשר בסקירה הזו תוכלו למצוא את האטרקציות שאסור לפספס בעת ביקור בעיר, לצד ביקור במוזיאון המציג את התרבות העשירה של העיר כמו גם תמונות שלא נראו בעבר. שימו לב כי הכניסה למוזיאון היא בתשלום סמלי ויש הנחה לחיילים, קשישים כמו גם סטודנטים. במידת האפשר העדיפו לבצע הזמנה של כרטיסים דרך האתר מתוך מטרה לשמור על מקומכם ובהתאם לכך להוביל לשילוב של אטרקציות מיוחדות ובלתי נשכחות, באופן קל ופשוט.

חוויה תרבותית בעיר התיירות

החוויה של שהות בעיר אילת כרוכה לרוב בביקור בחוף הים כמו למשל החוף של מוש, בריכה, קניון אבל גם אטרקציות, כאשר אחת מהאטרקציות המיוחדות ביותר הוא ללא ספק המוזאיון אשר שופך אור לא רק על ההיסטוריה של העיר אילת אלא גם על התושבים הראשונים שהתגוררו בעיר הדרומית ביותר בישראל, לצד תערוכות מתחלפות. מדובר בהזדמנות מעולה לביקור גם בעבור תושבי העיר שעדיין לא ביקרו במוזיאון אבל רוצים להעמיק את הידע, כל זאת בזכות ביקור חד פעמי במוזיאון שללא ספק ייחרט היטב בזיכרון.

לסיכום

אם אתם מחפשים אטרקציה מעניינת בעת השהות שלכם בעיר אילת, זה הזמן להגיע למוזיאון אילת אשר נחשב לאחד מהמוזיאונים המובילים בישראל, לא רק בשל ההיבט ההיסטורי אלא גם ההיבט התרבותי. במסגרת הביקור תתרשמו מסיפורים מרתקים אודות העשייה החברתית והקהילתית בעיר לצד תמונות ענקיות של המדבר לצד תערוכות. המוזיאון מתוחזק וגם ממוזג  ועל כן מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם לארגן טיול בלתי נשכח בעיר התיירות אשר כולל בין היתר גם ביקור במוזיאון.