צריכים פתרונות טכנולוגיים לעסק? מפעל פלסטיק מקצועי הוא הכתובת!

טכנולוגיה היא עולם מורכב, אשר בוודאי מחייב מומחיות וניסיון. אפילו תחום פשוט לכאורה כגון פלסטיק, הוא למעשה תחום מורכב, הרבה יותר מכפי שאנשים בדרך כלל חושבים. אם אתם זקוקים לפתרונות טכנולוגיים בהקשר ייצור מוצרים, ישנו סיכוי גדול שפלסטיק הוא אחד החומרים אשר יידרשו לשם כך. למי פונים במקרה כזה?

לדעת למי לפנות

עסקים מתמחים באופן טבעי, בתחום הספציפי שבו הם פועלים. אם אתם למשל חברה בתחום המוצרים לגננים חובבים, סביר שיש לכם ידע וניסיון רב בכל הקשור לכך. המוצרים שלכם במקרה זה, ייכללו גם מוצרי פלסטיק רבים – דבר שמתבטא בצנרת, בעציצים ועוד. אך סביר, שאינכם מיומנים בייצור בפלסטיק. גם אין צורך שתעסקו בך בעצמכם. אם יש לכם (למשל) רעיון למוצר מיוחד בתחום זה, תשלימו את הידע והניסיון שחסרים לכם, בעזרת מומחים לכל תחום מבוקש. מומחים לפטנטים, יסייעו לכם לבדוק אם כבר נרשם פטנט על המצאתכם. מומחי פיתוח ועיצוב מוצרים, יסייעו לכם לתכנן את המוצר. מומחי שיווק יסייעו לגבש תכנית שיווקית עבורו וכן הלאה. אך תמיד, יידרש מי שיעסוק בייצור המוצר עצמו וזו היא נקודה קריטית מבחינת איכות התוצר. אחד השמות הבולטים ביותר בארץ לכך, היא חברה בשם י.ש.ר תעשיות פלסטיק. שירותי החברה הזאת מאפשרים לעסקים לקבל את הפתרון הטוב ביותר, בכל הנוגע לייצור מוצרי פלסטיק. י.ש.ר משיגה זאת, באמצעות צוות מומחים איכותי וכן באמצעות מערך מכונות מתקדמות וידע טכנולוגי רחב שעומדים לרשותה. חשוב לציין שישר תעשיות פלסטיק פונה לחברות גדולות בלבד.

 

 

פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים

למעשה, החברה מתמחה בהצעת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים לתעשיית הפלסטיק. ב"כוללים", הכוונה היא פשוט לכך שתמצאו אצלה את הכל – אפיון המוצרים, ייצור איכותי, הרכבה ואריזה, הכל במקום אחד. קבלת כל השירותים האלה במקום אחד, כולל כתובת אחת לפנייה ואחריות אחת על כל העבודה, מספקים אופן עבודה נוח ביותר ללקוח. יש לכך גם תועלות משמעותיות נוספות, של זירוז הייצור, צמצום בעלותו הכוללת, שיפור איכות התוצר ועוד.

כמה דוגמאות ממחישות

אלה כמה דוגמאות מההיצע הרחב של החברה, אשר ימחישו את הרמה המקצועית שבה מדובר:

  • בהזרקת פלסטיק – כ-30 מכונות הזרקת פלסטיק, שהן בטווח של 50 עד 1,400 טון. שירותי הזרקת שני חומרים על אותו מוצר (הזרקה דו קומפוננטית), הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד.
  • מכונות הלחמה אולטראסונית – אשר מאפשרות חיבור חומרים פלסטיים למכלולים שלא ניתן לייצר בתהליך ההזרקה הרגיל.
  • עיבוד שבבי משלים – לגימור חלקי הפלסטיק המיוצרים, נדרש לעתים שימוש במה שמכונה עיבוד שבבי. זהו תחום ידע מיוחד בפני עצמו, שגם בו יש לחברה ידע וניסיון רב. הדבר מתבטא בין השאר, בשימוש במכונות ומחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות למדידה תלת ממדית ועוד.
  • צביעה מתקדמת – צביעת חלקי הפלסטיק עם צבע PU, מטאלי, גומי טאץ’ ונוספים. במידת הצורך, ניתן לצבוע גם עם צבע מוליך (מחליף את הצורך בסיכוך רגיל מפני הפרעות תדרי רדיו והפרעות אלקטרומגנטיות בכלל).
  • הדפסה מתוחכמת – כולל בטכניקת דפוס הרשת (דפוס משי), בעזרת הדפסת טמפון (tampon printing) על משטחים לא ישרים או דפוס דיגיטלי.
  • ייצור בתנאים נקיים – הייצור מתבצע בסביבה מתקדמת, מסודרת ונקייה. לחברה אף יש אישור ISO-13485 רפואי והיא הקימה לפיו מערך הרכבות רפואיות, עם תנאי הניקיון המיוחדים שדרושים לתחום זה. כמו כן, גם פעולות צביעה שונות מתבצעת בתוך חדר מיוחד, אשר מבוקר מבחינת ניקיון ולחות.

לסיכום

חשוב לדעת למי לפנות עבור פיתוח המוצר שלכם. בכל הנוגע לייצור בפלסטיק, הכתובת המומלצת היא י.ש.ר תעשיות פלסטיק.